Ana Sayfa Sosyal Medya Tik Tok Tik Tok videolarını paylaşma

Tik Tok videolarını paylaşma

0
tik tok videosunu facebookta paylaşma,tik tok videoları nasıl paylaşılır,tik tok videosunu instagramda paylaşma,tik tok videoları whatsappta nasıl paylaşılır

Bu yazımızda sizlere Tik Tok videolarını paylaşma işleminin nasıl gerçekleştirileceğini detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

Tik Tok videolarını paylaşma

Son zamanların en çok indirilen ve en çok kullanılan sosyal ağlarından birisi haline gelen Tik Tok bu başarısını sürdürmeye kararlı. Musical.ly uygulamasıyla birleşen Tik Tok, uygulama içerisinde yer alan yüzlerce görsel ve ses efektleri ile kısa videolar çekerek paylaşmanızı sağlayan bir sosyal ağ uygulamasıdır. Çektiğiniz kısa videoları dilerseniz Tik Tok içerisinden Facebook, Twitter, ve Instagram gibi diğer sosyal ağlardan da paylaşabilirsiniz. Başkalarının çektiği videoları da izleyebildiğiniz Tik Tok uygulaması çok kısa bir zamanda oldukça büyük bir başarı yakaladı. Tik Tok uygulamasını Android veya iPhone cihazlardan ücretsiz olarak indirilebilir.

Tik Tok videolarını farklı sosyal ağlarda da sıklıkla görebilirsiniz. Çekilen birbirinden eğlenceli videoyu Tik Tok kullanıcısı olmayan arkadaşlarınız ile de farklı sosyal ağlar üzerinden paylaşarak onlarında görmesini sağlayabilirsiniz.

Peki Tik Tok videolarını Facebook, Instagram, Twitter ve WhatsApp gibi sosyal ağlar üzerinden nasıl paylaşabiliriz? Bunun için yapılması gereken işlem oldukça basittir. Aşağıdaki adımları takip ederek sizde Tik Tok uygulamasında bulunan videolarınızı veya beğendiğiniz başka videoları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Tik Tok videoları nasıl paylaşılır

  • Tik Tok uygulamasına giriş gerçekleştirelim.
  • Hesabınıza giriş gerçekleştirdikten sonra paylaşmak istediğiniz sizin veya başkasına ait beğendiğiniz videoyu açalım.
  • Başka bir sosyal ağda paylaşabilmek için sağ tarafta yer alan Paylaş ikonuna dokunalım.
  • Açılan pencere içerisinde WhatsApp, Facebook, Mesaj, SMS ve Twitter seçenekleri bulunmaktadır.
  • Paylaşmak istediğiniz platformu seçmeniz yeterli olacaktır.
  • Telefonunuzda hesabınız açık ise otomatik olarak paylaşılacaktır. Eğer hesabınız açık değil ise giriş yapmanız istenecektir.

Tik Tok videosunu facebookta paylaşma

tik tok videosunu facebookta paylaşma,tik tok videoları nasıl paylaşılır,tik tok videosunu instagramda paylaşma,tik tok videoları whatsappta nasıl paylaşılır

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak kendinize ait veya başkasına ait beğendiğiniz videoları Facebook, Twitter, Instagram ve WhatsApp gibi farklı sosyal ağlardan Tik Tok kullanmayan arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Tik Tok videolarını paylaşma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz