Ana Sayfa Sosyal Medya Tik Tok Tik Tok video indirme

Tik Tok video indirme

0
tik tok video indirme,tik tok video kaydedilmiyor,tik tok video kaydetme,tik tok videolarını nasıl indirebilirim

Bütün sosyal ağlarda karşınıza çıkan Tik Tok videolarını telefona nasıl indirildiğini bilmeyenler için Tik Tok video indirme işlemini anlatacağım.

Tik Tok video indirme

Son döneme damga vuran uygulamalar arasında ilk sıralardan yerini alan uygulama olan Tik Tok dünyanın en çok indirilen iPhone uygulamaları arasında ilk sırada yerini aldı.

Musical.ly uygulamasıyla birleşen Tik Tok, uygulama içerisinde yer alan yüzlerce görsel ve ses efektleri ile 15 saniyelik kısa videolar çekerek paylaşmanızı sağlayan bir sosyal ağ uygulamasıdır. Çektiğiniz kısa videoları dilerseniz Tik Tok içerisinden Facebook, Twitter, ve Instagram gibi diğer sosyal ağlardan da paylaşabilirsiniz. Başkalarının çektiği videoları da izleyebildiğiniz Tik Tok uygulaması kısa zamanda oldukça büyük bir başarı yakaladı. Tik Tok uygulamasını Android veya iPhone cihazlardan ücretsiz olarak indirilebilir.

Tik Tok videolarını bütün sosyal ağlarda görebilmeniz mümkün. Çünkü Tik Tok uygulaması çekmiş olduğunuz veya başkası tarafından yayınlamış olan bütün videoları tek bir tuş ile telefonunuza indirmenize olanak sağlamaktadır. Bu yazımızda ise sizlere Tik Tok uygulamasında video indirme işleminin nasıl gerçekleştirildiğini bilmeyenler için detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım. Beğendiğiniz Tik Tok videolarını telefonunuza indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Tik Tok video kaydetme

  • Tik Tok uygulamasını açalım.
  • Hesabınıza giriş yapsanız da yapmasanız da paylaşılan tüm videoları izleyebilirsiniz.
  • Beğendiğiniz ve telefonunuza indirmek istediğiniz herhangi bir videoyu izlerken sağ tarafta yer alan Paylaş butonuna basalım.
  • Paylaşma seçeneklerinde yer alan Videoyu Kaydet butonuna basalım.
  • Daha önce Tik Tok uygulamasına Fotoğraf erişim izni verdiyseniz direkt olarak video indirilecektir.
  • Telefonunuz da Fotoğraf erişim iznini daha önce vermediyseniz karşınıza TikTok Fotoğraflarınıza Erişmek İstiyor şeklinde bir uyarı açılacaktır.
  • Tamam butonuna basarak erişim iznine onay verdikten sonra indirme işlemi gerçekleştirilecektir.
  • İndirmiş olduğunuz videolara telefonunuzun Galeri bölümünden erişim gerçekleştirebilirsiniz.

Tik Tok videolarını nasıl indirebilirim

tik tok video indirme,tik tok video kaydedilmiyor,tik tok video kaydetme,tik tok videolarını nasıl indirebilirim

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Tik Tok uygulamasında beğendiğiniz bütün videoları tekrar ulaşabilmek veya başka platformlardan paylaşabilmek için telefonunuza indirebilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Tik Tok video indirme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz