Ana Sayfa Eğitim Photoshop Görüntünün PDF Dönüşümüne Yardımları

Görüntünün PDF Dönüşümüne Yardımları

0
jpg to pdf
jpg to pdf

Bir görüntüyü eşdeğer taşınabilir belge biçimine dönüştürmek için birçok neden olabilir. Bunlar şunları içerir:

  •  PDF’ler, herhangi bir cihazda herhangi bir yazılım kullanılarak açılabilen uyumlu dosyalardır.
  • PDF’ler, baskı amacıyla uygun olan görüntünün özgünlüğünü korur
  • Belgeleri tarama söz konusu olduğunda, JPG resimleri çözünürlük kaybı nedeniyle dikkate değer bir eksiklik göstermektedir.
  • Sıradan resimlerin çok büyük boyutları vardır, bu da minimum internet bant genişliği ile paylaşılmalarını zorlaştırır

Peki, çözüm nedir?

PDF’lere bir çeşit dönüştürme görüntüleri kullanmak dışında daha iyi bir çözüm yoktur. JPG PDF Çevirme burada çok yardımcı olur. Araç, bir görüntü (ler) i bir PDF dosyasına dönüştürmenizi sağlar. Kaç fotoğraf dönüştürmeniz gerekirse, dönüştürücü bunu sizin için ücretsiz olarak yapacaktır.

Dönüşümün avantajları:

PDF dönüşümüne görüntü ile aşağıdaki avantajlar yaşanabilir:

Birden fazla fotoğraf birleştirme:

Bir PDF birleştirici ile, birden fazla fotoğrafı tek bir taşınabilir belge biçiminde birleştirmenin ücretsiz faydasını elde edersiniz. Bu, görüntülerin birden fazla dosyadan oluşan bir grup olarak anında paylaşılmasını sağlar. Bununla birlikte, PDF’nin sıkıştırılabileceğini bildiğiniz gibi, verilerin hızlı aktarılmasını arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla bekleyebilirsiniz.

Ek olarak, PDF’leri, önceki daha hafif PDF’lerden daha fazla veri içeren yeni bir PDF yapmak için birleştirebilirsiniz.

Dosya boyutunu azaltır:

Günümüz teknolojisindeki gelişmelerle, insanlar orijinal görüntü kalitesini kolayca koruyabilir. Herkes, telefonlarından veya dizüstü bilgisayarlarından önceden tanımlanmış varış noktasına hemen aktarılmak istiyor. PDF’nin değere sahip olduğu yer burası

Görüntüyü herhangi bir yol kullanarak PDF olarak birleştirirseniz, bunları aynı anda tek bir taşınabilir belge biçimi olarak kolayca paylaşabilirsiniz. Fotoğrafları PDF’ye dönüştürmek, tek bir tıklamada birden çok cihaz arasında anında veri seyahatini sağlayan büyük dosya boyutunu azaltır.

Daha iyi çözünürlük:

Gerçek görüntülerinizin kalitesini iyileştirmek veya dengelemek istiyorsanız, onların çözünürlüğüne odaklanmanız gerekir. Resimleri PDF’lere dönüştürmek, yüksek çözünürlüklerini sıkıştırılmış bir boyutta kaydedebilir.

Aksi takdirde, görüntülerinizin bu kadar bulanık ve profesyonel olmayan görünmesini sağlayan kayıplı bir çözünürlük yaşayacaksınız.

Bu fırsattan yararlanmak için, günlük olarak multimedya transferini toplu olarak ele almak zorunda olan daha büyük firmalar, güvenli bir dosyadaki temel fotoğrafları bağlamak için PDF kombinasyonuna görüntü kullanın.

Güvenli Dönüşüm:

PDF kilitlenebilir, bu da hassas görüntülerin% 100 güvenliğini sağlar. Günlük olarak, işletmeler ortaklarıyla telefonla farklı ihale kopyalarını paylaşmak zorundadır.

Veri sızıntısı gibi herhangi bir sorundan kaçınmak için, görüntüyü PDF dosyalarıyla birleştirmeyi, bir şifre ile kilitlemeyi ve ilgili makamlarıyla paylaşmayı sağlarlar.

Sadece bu değil, resimlerinizi güvence altına alabilir ve bunları ilgili kişinizle paylaşabilirsiniz.

Paylaşım kolay:

Şimdi dikkate alınması gereken ek bir faktör geliyor. Sadece bir kişiyle 100 görüntüyü paylaşmanız gerektiğini varsayalım. Ayrıca verileri anlamak için her görüntüden düzgün bir şekilde geçmesini istiyorsunuz. 100 görüntüyü tek tek paylaşır mısınız? Evet ise, o zaman bir dahi değilsin.

Öte yandan, görüntüyü PDF dosyalarıyla birleştirirseniz, resimlerinizi tek bir dosyada paylaşır. Veriler sadece saniyeler içinde aktarılmayacak, aynı zamanda alıcının her görüntüyü yüklemek zorunda kalmayacaktır. Sadece PDF’yi açmalı ve oradaki tüm resimlere erişmelidir.

Son sözler:

Görüntünün PDF birleştirmesinin faydaları sadece yukarıdakilerle sınırlı değildir. Birden fazla avantaj da olabilir. Ancak bir sonraki makalede yenilerini bulmaya devam edeceğiz.

Ancak o zamana kadar, yukarıda belirtilen nedenlerin PDF’yi çevrimiçi bir dönüştürücü ile birleştirmeniz için yeterli olduğundan eminiz. Sadece veri aktarımınızı pürüzsüz ve hızlı hale getirin.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz