Ana Sayfa Sosyal Medya Tik Tok Tik Tok bildirim ayarları

Tik Tok bildirim ayarları

0
tik tok push bildirimleri,tik tok bildirim gelmiyor,tik tok bildirim gelmesin,tik tok bildirim ayarları nasıl yapılır

Bu yazımızda sizlere en çok kullanılan uygulamalardan olan Tik Tok bildirim ayarları nasıl yapılır detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

Tik Tok bildirim ayarları

Son zamanların en çok indirilenler listesinde ilk sırada yerini alan Tik Tok uygulaması Facebook ve Instagram gibi popüler sosyal ağlarda videolarının paylaşılmasıyla hızlı bir şekilde kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Her gün kullanıcılar tarafından binlerce video yüklenen Tik Tok uygulamasındaki videoları izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Bununla birlikte Tik Tok kullananların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Tik Tok kullanıcı sayısı arttıkça doğru orantılı bir şekilde hayran kitleniz de artmaktadır.

Tik Tok push bildirimleri

Tik Tok uygulaması da diğer bütün sosyal ağlarda olduğu gibi bir çok durumda telefonunuza bildirim olarak iletmektedir. Tik Tok uygulaması içerisinde Yeni bir hayran kazandığınızda, Videonuza yeni bir beğeni geldiğinde ve Videonuza yeni bir yorum geldiğinde telefonunuza bildirim olarak gelmektedir. Hayran sayınız fazla ise bu durum bazen can sıkıcı bir hal alabilir. Bunun için isterseniz bildirim ayarlarını yapabilir ve hangi durumlarda size bildirim gelmesini seçebilir veya bütün bildirimleri kapatabilirsiniz.

Peki Tik Tok bildirim ayarları nasıl yapılır? Tik Tok bildirim gelmesin, Tik Tok bildirim gelmiyor ne yapabilirim? gibi sorularınızın cevaplarını aşağıda detaylı ve resimli bir şekilde anlatmış olduğum adımları takip ederek bulabilirsiniz.

Tik Tok bildirim ayarları nasıl yapılır

  • Telefondan Tik Tok uygulamasını açalım.
  • Sağ alt köşede yer alan Profil simgesine dokunalım.
  • Açılan Profil sayfası içerisinde sağ üst köşede bulunan üç nokta (…) bölümüne giriş gerçekleştirelim.
  • Karşınıza Ayarlar ekranı açılacaktır.
  • Push Bildirimleri bölümüne giriş gerçekleştirelim.
  • Açılan Push Bildirimi sayfası içerisinde Yeni hayran, Videodaki yeni beğeniler ve Videodaki yeni yorumlar şeklinde üç adet seçenek bulunmaktadır.
  • Bu seçeneklerden istediğinizi etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.
tik tok push bildirimleri,tik tok bildirim gelmiyor,tik tok bildirim gelmesin,tik tok bildirim ayarları nasıl yapılır

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Tik Tok uygulaması bildirim ayarlarını yapabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Tik Tok bildirim ayarları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz