Ana Sayfa Sosyal Medya Tik Tok Tik Tok hesabım önerilerde görünmesin

Tik Tok hesabım önerilerde görünmesin

2
tik tok hesabım önerilerde çıkmasın,diğerlerinin beni bulmasına izin ver nedir,diğerlerinin beni bulmasına izin ver özelliğini kapatma,tik tok hesabım önerilerde görünmesin

Sizde Tik Tok hesabım önerilerde görünmesin diyorsanız Diğerlerinin beni bulmasına izin ver özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz.

Tik Tok hesabım önerilerde görünmesin

Video çekmeye farklı bir boyut getiren Tik Tok uygulaması her geçen gün popülaritesini ve kullanıcı sayısını daha çok arttırmakta. Kullanıcı sayısının artışı ile birlikte çekilen video sayısı da artmaktadır. Hayran kitlesini artırabilmek için bir çok farklı yolu deneyen kullanıcılar bulunmaktadır. Tik Tok uygulaması da sadece en çok izlenenleri değil bütün kullanıcıları önerilen videolarda göstererek hayran kitlenizi artırmaya yardımcı olmaktadır. Bu şekilde daha çok kitleye ulaşmanız mümkündür. Ancak bazı kullanıcılar uygulamayı sadece videoları izlemek için indirmiş olduğu için hesabının önerilerde görünmesini istemiyor. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında oldukça basittir. Ayarlar içerisinde yer alan Diğerlerinin beni bulmasına izin ver özelliğini devre dışı bırakmanız yeterli olacaktır.

Peki Diğerlerinin beni bulmasına izin ver özelliği nasıl kapatılır? Hesabın önerilenlerde görünmesini nasıl engelleyebilirim? gibi sorularınızın cevaplarını detaylı ve resimli bir şekilde anlatmış olduğum aşağıdaki adımlarda bulabilirsiniz.

Tik Tok hesabım önerilerde çıkmasın

 • Telefondan Tik Tok uygulamasına giriş gerçekleştirelim.
 • E-posta ve Şifre veya Telefon Numarası ve Şifre ile hesabınıza giriş gerçekleştirelim.
 • Sağ alt köşede bulunan Profil simgesine tıklayalım.
 • Açılan Profil sayfası içerisinden de sağ üst köşede yer alan üç nokta (…) simgesine dokunalım.
 • Karşınıza Ayarlar ekranı gelecektir.
 • Hesabınız ile ilgili bir çok ayar değişikliği gerçekleştirebileceğiniz Gizlilik Ayarları başlığına giriş gerçekleştirelim.
 • Gizlilik Ayarları sayfasının ilk sırasında bulunan Keşfedilebilirlik başlığının altında Diğerlerinin beni bulmasına izin ver yazısını göreceksiniz.
 • Sağ tarafında yer alan butonu kaydırarak devre dışı bırakabilirsiniz.
 • Altında yer alan açıklamada da belirtildiği gibi Diğerlerinin beni bulmasına izin ver özelliğini devre dışı bıraktığınızda diğer kullanıcılar sizi takip etmesi için öneri almayacaklar.

Diğerlerinin beni bulmasına izin ver özelliğini kapatma

tik tok hesabım önerilerde çıkmasın,diğerlerinin beni bulmasına izin ver nedir,diğerlerinin beni bulmasına izin ver özelliğini kapatma,tik tok hesabım önerilerde görünmesin

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Tik Tok hesabınızda diğerlerinin beni bulmasına izin ver özelliğini devre dışı bırakarak hesabınızın önerilerde görünmesini engelleyebilirsiniz.

Tik Tok hesabım önerilerde görünmesin

2 YORUMLAR

 1. Tiktok ta Diğerlerinin beni bulmasına izin vermek için sağa kaydırdığımızda yeşil olmayacak değil mi yeşil olduğunda görünmeye mi kapatmış oluruz

  • Merhaba,

   Yeşil yani açık olduğunda Diğerlerinin beni bulmasına izin ver özelliği etkin olur. Devre dışı bırakarak bulmalarını engelleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz