Ana Sayfa Sosyal Medya Tango Tango’da nasıl arkadaş eklenir

Tango’da nasıl arkadaş eklenir

0
tango arkadaş ekleme,tango davet gönderme,tango kişi ekleme,tango arkadaşları bulma

Bu yazımızda sizlere ücretsiz bir arkadaşlık uygulaması olan Tango’da nasıl arkadaş eklenir detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

Tango’da nasıl arkadaş eklenir

Bu yazımızda sizlere son zamanların favori arkadaş edinme uygulaması olan Tango uygulamasında rehberinizde kayıtlı olan arkadaşlarınızı nasıl bulabileceğinizi ve yeni kişilere arkadaşlık isteği nasıl gönderebileceğinizi anlatacağım. Tango uygulamasında bir kullanıcıya arkadaşlık isteği gönderebilmek için ilk olarak “İnsanları Keşfedin” bölümünden profiline giriş gerçekleştirerek mesajlaşmış olmanız gerekmektedir. Eğer mesaj gönderdiğiniz kişi size cevap verir ise arkadaş listenize ekleyebilirsiniz.

Tango uygulamasını Google Play Store veya App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulamaya Telefon numarası, E-posta adresi veya Facebook hesabınız ile kolayca giriş gerçekleştirebilirsiniz.

Peki Tango uygulamasında arkadaş ekleme nasıl yapılır? Tango’da davet gönderme nasıl yapılır? Tango’da kişi ekleme nasıl yapılır? Tango’da rehberde kayıtlı arkadaşlar nasıl bulunur? Tüm bu sorularınızın yanıtlarını detaylı ve resimli bir şekilde anlatmış olduğum aşağıdaki adımlarda bulabilirsiniz.

Tango kişi ekleme nasıl yapılır?

  • İlk olarak telefonunuzdan Tango uygulamasını açalım.
  • Eğer hesabınız açık değil ise Telefon numarası, E-posta veya Facebook ile giriş gerçekleştirelim.
  • Karşınıza Tango uygulamasında aktif olan canlı yayınlar açılacaktır.
  • Alt kısımda yer alan menü içerisinden Sohbet başlığına giriş gerçekleştirelim.
  • Karşınıza açılan Sohbet ekranında telefon rehberinizde kayıtlı olan ve Tango uygulamasını kullanan arkadaşlarınızı görebilirsiniz.
  • Üzerine tıklayarak Sohbet başlatabilirsiniz.
  • Alt kısımda bulunan Arkadaş Ekle butonuna basarak isim, e-posta veya telefon numarası yazarak bir kişiyi aratabilir ve arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.
  • Aradığınız kişinin Tango hesabı bulunmuyor ise sağ tarafında bulunan Davet Et butonuna basarak arkadaşınızı Tango uygulamasını yüklemesi ve hesap oluşturması için davet gönderebilirsiniz.

Tango davet gönderme nasıl yapılır?

tango arkadaş ekleme,tango davet gönderme,tango kişi ekleme,tango arkadaşları bulma

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak rehberinizde kayıtlı olan arkadaşlarınızı Tango uygulamasında arkadaş olarak ekleyebilir Tango uygulamasını henüz yüklememiş olanları davet edebilir veya tanımadığınız kişiler ile tanışarak yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Tango’da nasıl arkadaş eklenir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz