Ana Sayfa Sosyal Medya Tango Tango hesap ayarları

Tango hesap ayarları

0
tango,hesap ayarları,e-posta adresi değiştirme,telefon numarası değiştirme

Bu yazımızda sizlere son zamanların popüler uygulaması olan Tango hesap ayarları nasıl yapılır detaylı ve görsel bir şekilde anlatacağım.

Tango hesap ayarları

Tango uygulaması, tamamen internet üzerinden sesli ve görüntülü görüşme imkanı sunan tamamen ücretsiz bir mobil uygulamadır. 2014 Mart ayı içerisinde android cihazlarda en çok indirilen uygulamalar arasına giren uygulama 400 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahiptir. Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren Tango uygulaması Türkçe‘ninde içerisinde bulunduğu toplam 14 dilde destek sunmaktadır.

Tango uygulamasını kullanmakta olduğunuz telefonun marketi üzerinden (AppStopre, Play Store) indirerek Telefon numarası, Facebook hesabı veya e-posta adresi ile ücretsiz bir şekilde hesap oluşturabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra hesabınız ile ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri Ayarlar menüsü içerisinden gerçekleştirebilirsiniz.

Peki Tango hesap ayarları nasıl yapılır? Tango kayıtlı telefon numarası nereden değiştirilir? Tango kayıtlı e-posta adresi nereden değiştirilir? Tango hesabının bağlı olduğu cihazlardan nasıl çıkılır? Tüm bu sorularınızın yanıtlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tango hesap ayarları nereden değiştirilir

 • İlk olarak telefonunuzdan Tango uygulamasını açalım.
 • Telefon numarası, Facebook hesabı veya E-posta adresiniz ile Tango hesabınıza giriş gerçekleştirelim.
 • Giriş gerçekleştirdikten sonra sol üst köşede yer alan Profil resminin üzerine tıklayalım.
 • Karşınıza Profil sayfası açılacaktır.
 • Tango Ayarlar ekranına giriş gerçekleştirebilmek için sağ üst köşede yer alan çark simgesine dokunalım.
tango,hesap ayarları,e-posta adresi değiştirme,telefon numarası değiştirme

Tango telefon numarası değiştirme

 • Karşınıza Ayarlar ekranı açılacaktır.
 • Hesap Ayarları bölümüne giriş gerçekleştirelim.
 • Açılan Hesap Ayarları içerisinde Telefon Numarası, E-posta, Adres defterini Tango’ya kaydet ve Diğer aygıtları kaldır seçeneklerini görebilirsiniz.
 • Telefon Numarası bölümünden telefon numaranızı ekleyebilir veya mevcut telefon numarasını değiştirebilirsiniz.
 • E-posta bölümünden mevcut e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz.
 • Adres defterini Tango’ya kaydet bölümünü işaretleyerek telefon rehberinizi otomatik olarak Tango hesabınıza kaydedebilirsiniz.
 • Diğer aygıtları kaldır bölümünü kullanarak ise giriş yapmış olduğunuz cihaz hariç Tango hesabınızın açık olduğu bütün cihazlardan çıkış yapabilirsiniz.
tango,hesap ayarları,e-posta adresi değiştirme,telefon numarası değiştirme

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Tango hesabınıza kayıt işlemi sırasında belirlemiş olduğunuz telefon numarasını ve e-posta adresini değiştirebilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Tango hesap ayarları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz