Ana Sayfa Sosyal Medya Tango Tango bildirim ayarları

Tango bildirim ayarları

1
tango,bildirim ayarları,ses ayarları,uygulama içi bildirimler,sürekli bildirim geliyor

Bu yazımızda sizlere sesli ve görüntülü görüşme imkanı sağlayan Tango bildirim ayarları nasıl yapılır resimli bir şekilde anlatacağım.

Tango bildirim ayarları

Tango uygulaması tamamen internet üzerinden sesli ve görüntülü görüşme imkanı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Son zamanlarda Türkiye’de kullanıcı sayısı azalsa da Dünya çapında oldukça fazla kullanıcı sayısına sahiptir. 400 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Tango uygulaması sesli ve görüntülü görüşme özelliğinin yanı sıra canlı yayın ve yeni arkadaş edinme gibi özelliklere de sahiptir.

Telefonunuzun market uygulaması (App Store, Play Store) üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz uygulamaya giriş gerçekleştirebilmek için hesap oluşturmanız gerekir. Telefon numarası, Facebook hesabı veya E-posta adresi ile kolayca ve ücretsiz bir şekilde kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bütün uygulamalarda olduğu gibi Tango uygulamasında da bir çok durum için sizlere sesli bildirimler gelecektir. Bu bildirimleri özelleştirmek sizin elinizde. Bu yazımızda sizlere Tango bildirim ayarları nasıl yapılır resimli bir şekilde anlatacağım.

Peki Tango uygulamasında bildirim ayarları nasıl yapılır? Tango uygulamasında bildirim ayarları nerede? Tango uygulamasında bildirimler nasıl kapatılır? Tüm sorularınızın yanıtlarını yazılı ve görsel bir şekilde anlatmış olduğum yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tango uygulama içi bildirimler

  • İlk olarak telefonumuzdan Tango uygulamasını açalım.
  • Telefon numarası, Facebook hesabı veya E-posta adresi ile hesabınıza giriş gerçekleştirelim.
  • Açılan Tango ana ekranında Bildirim ayarlarını yapabilmek için sol üst köşede yer alan profil resminin üzerine tıklayalım.
  • Açılan profil sayfasının sağ üst köşesinde yer alan Ayarlar simgesine tıklayalım.
tango,bildirim ayarları,ses ayarları,uygulama içi bildirimler,sürekli bildirim geliyor

Tango bildirim ayarları nasıl yapılır?

  • Açılacak olan Ayarlar ekranı içerisinde Bildirimler ve Sesler bölümüne giriş gerçekleştirelim.
  • Açılan Bildirimler ve Sesler içerisinde uygulama ile ilgili bir çok bildirim seçeneği görebilirsiniz.
  • Bu ekranda yer alan seçenekler Bildirim sesi, Uygulama içi ses, Uygulama içi titreşim, Alındı bildirimlerini oku, Doğum günü hatırlatıcı, Canlı Yayın, Oyun bildirimleri, Cevapsız arama bildirimleri şeklindedir.
  • Yukarıda yer alan bildirim ve ses seçeneklerinden istediğinizi aktif hale getirebilir istediğinizi devre dışı bırakabilirsiniz.
tango,bildirim ayarları,ses ayarları,uygulama içi bildirimler,sürekli bildirim geliyor

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Tango uygulamasında bildirim ve ses ayarlarını yapabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Tango bildirim ayarları

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz