Ana Sayfa Nasıl Yapılır Tango hesap oluşturma

Tango hesap oluşturma

0
tango,tango hesap oluşturma,tango hesap açma,tango yeni hesap açma,tango onay kodu

Bu yazımızda sizlere görüntülü arama hizmeti sağlayan Tango hesap oluşturma işlemi nasıl yapılır detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

Tango hesap oluşturma

Tango uygulaması 2009 yılında internet üzerinden görüntülü görüşme ve mesajlaşma platformu olarak hizmet vermeye başlamıştır. Dünyada birçok kullanıcıya sahip, en popüler mesajlaşma uygulamalarından birisidir. Aynı zamanda kullanıcılarına kaliteli bir şekilde görüntülü görüşme imkanı da sunmaktadır. Bunun haricinde dünyanın her yerinden insanlar ile iletişime geçmek mümkün. Uygulamayı kullanabilmek için App Store veya Google Play Store üzerinden cihazınıza yüklemeniz ve telefon numaranız ile bir hesap oluşturmanız yeterlidir. Facebook veya Google hesabınız ile bağlantı gerçekleştirebileceğiniz gibi herhangi bir bağlantı gerçekleştirmeden bilgilerinizi kendiniz de doldurabilirsiniz. Kayıt sırasında ki en önemli adım elbette ki e-mail adresidir. Çünkü farklı cihazlardan oturum açma gibi bir durum ile karşılaşmanız halinde hesabınıza erişebilmek için e-mail adresi ile giriş gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Tango hesap açma

  • İlk olarak yapılması gereken işlem kullanmakta olduğunuz telefon markasına göre App Store veya Google Play Store‘a giriş gerçekleştirerek Tango uygulamasını telefonunuza yükleyelim.
  • Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra Tango uygulamasını başlatalım.
  • Karşımıza FACEBOOK ILE OTURUM AÇ, GOOGLE ILE OTURUM AÇ ve SING IN WITH PHONE şeklinde üç adet seçenek açılacaktır.
  • İster Facebook hesabınız ile ister Google hesabınız ile isterseniz Telefon numaranız ile hesap oluşturma gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bu yazımızda Google hesabı üzerinden işlem gerçekleştireceğiz.
  • Google ile oturum aç bölümünü seçtikten sonra açılan ekranda yer alan E-posta veya telefon bölümüne bilgilerinizi girerek İleri butonuna basalım.
  • Bir sonraki sayfada Şifrenizi girin bölümüne de Google hesabınıza ait şifrenizi girerek İleri butonuna basalım.
tango,tango hesap oluşturma,tango hesap açma,tango yeni hesap açma,tango onay kodu

Tango yeni hesap açma

  • Karşınıza Tango Messenger uygulaması Google Hesabınıza erişmek istiyor başlıklı bir sayfa açılacaktır.
  • İzin ver butonuna basarak hesap oluşturma adımlarını tamamlayabilirsiniz.
tango,tango hesap oluşturma,tango hesap açma,tango yeni hesap açma,tango onay kodu

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak kendinize bir Tango hesabı oluşturabilir sevdiklerinizle rahatlıkla görüntülü görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Tango hesap oluşturma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz