Ana Sayfa Mobil Android Huawei telefonlarda Wi-Fi+ nasıl açılır

Huawei telefonlarda Wi-Fi+ nasıl açılır

0
huawei,wi-fi+,wi-fi plus,otomatik wi-fi açma

Bu yazımızda sizlere merak edilen konulardan Huawei telefonlarda Wi-Fi+ nasıl açılır detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

Huawei telefonlarda Wi-Fi+ nasıl açılır

Ürettiği amiral gemisi modellerle son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Huawei yeni özellikler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu özelliklerden birisi de internet paketi dostu Wi-Fi+ özelliğidir. Wi-Fi+ özelliği kayıtlı bir Wi-Fi ağının menziline girildiğinde otomatik olarak Wi-Fi etkinleştirerek ve bu ağa bağlanmanızı sağlar. Bunun yanı sıra mobil veri ve Wi-Fi bağlantılarını gözden geçirerek en iyi ağa otomatik bağlantı yapmanızı sağlar. Ancak bazı kullanıcılar ise bu özellikten rahatsız. Tabi ki isterseniz bu özelliği kapatabilir ve Wi-Fi ve mobil bağlantılarını manuel gerçekleştirebilmeniz de mümkün. Nasıl devre dışı bırakılacağı hakkında bilgi sahibi olmayan okurlarımız için bu yazımızda sizlere Wi-Fi+ özelliği nasıl açılır/kapatılır detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

Peki Huawei telefonlarda Wi-Fi+ özelliği nedir? Huawei telefonlarda Wi-Fi+ özelliği ne için kullanılır? Huawei telefonlarda Wi-Fi+ özelliği nasıl etkinleştirilir? Huawei telefonlarda Wi-Fi+ özelliği nasıl devre dışı bırakılır? Huawei telefonlarda Wi-Fi+ özelliği nasıl devre dışı bırakılır? Tüm bu sorularınızın yanıtlarını detaylı ve resimli bir şekilde anlatmış olduğum yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Huawei telefonlarda Wi-Fi+ özelliği nedir?

  • İlk olarak telefonumuzun ana ekranında yer alan Ayarlar butonuna basalım.
  • Açılan Ayarlar ekranı içerisinde ikinci sırada yer alan Kablosuz bağlantı ve ağlar başlığına dokunalım.
  • Karşınıza açılan Kablosuz bağlantı ve ağlar sayfası içerisinde ise ikinci sırada yer alan Wi-Fi bölümüne giriş gerçekleştirelim.
huawei,wi-fi+,wi-fi plus,otomatik wi-fi açma

Huawei telefonlarda Wi-Fi+ özelliği nasıl etkinleştirilir?

  • Karşınıza açılan Wi-Fi ekranı içerisinde ikinci sırada yer alan Wi-Fi+ başlığına dokunalım.
  • Açılan ekranda Wi-Fi+ yazısının sağ tarafında yer alan anahtarı sağa sola kaydırarak aktif hale getirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.
huawei,wi-fi+,wi-fi plus,otomatik wi-fi açma

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Huawei marka telefonunuzda Wi-Fi+ özelliğini açabilir veya kapatabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Huawei telefonlarda Wi-Fi+ nasıl açılır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz