Ana Sayfa Mobil Android Huawei cihazlarda kolay erişim düğmesi

Huawei cihazlarda kolay erişim düğmesi

0
huawei,kolay erişim düğmesi,akıllı yardım

Bu yazımızda sizlere Huawei cihazlarda kolay erişim düğmesi nedir ve nasıl etkinleştirilir detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

Huawei cihazlarda kolay erişim düğmesi

Kolay erişim düğmesi; Geri, Başlangıç ekranı, Son görevler, Ekran kilidi ve Tek dokunma optimizasyonu‘na daha hızlı ve kolayca erişebilmeniz için geliştirilmiş olan bir özelliktir. İsterseniz sanal tuşları kaldırabilir bunu yerine Ayarlar menüsü içerisinden kolay erişim düğmesini aktif hale getirebilirsiniz. Düğmeyi daha kolay bir erişim için sürükleyerek sağ veya sol kenarlara kaldırabilirsiniz. Kolay erişim düğmesini etkinleştirdiğinizde çoğu ekranda görünecektir. Bu özellik size daha geniş bir ekran kullanım imkanı sağlayacaktır.

Sizde Kolay erişim düğmesi özelliğini kullanmak isterseniz yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Ancak nereden aktif hale getirileceği hakkında bir bilgi sahibi olmayan okurlarımız için Huawei cihazlarda kolay erişim düğmesi nereden açılır detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım. Kolay erişim düğmesini etkin hale getirmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Huawei cihazlarda kolay erişim düğmesi nedir?

Peki Huawei cihazlarda kolay erişim düğmesi nerede? Huawei cihazlarda kolay erişim düğmesi nasıl açılır? Huawei cihazlarda kolay erişim düğmesi ne işe yarar? Huawei cihazlarda kolay erişim düğmesi nedir? Huawei cihazlarda kolay erişim düğmesi nereden açılır? Tüm bu soruların cevaplarını detaylı ve resimli bir şekilde anlatmış olduğum yazımızın devamında bulabilirsiniz.

  • İlk olarak telefonun ana ekranında yer alan Ayarlar bölümüne giriş gerçekleştirelim.
  • Açılan Ayarlar ekranı içerisinden Akıllı Yardım başlığına dokunalım.
  • Karşınıza açılan Akıllı Yardım sayfası içerisinde ise Sistem Kontrolü başlığı altında bulunan Kolay erişim düğmesi‘ne dokunalım.
  • Açılan ekranda Kolay erişim düğmesi ile ilgili açıklamaları görebilirsiniz.
  • En altta yer alan Kolay erişim düğmesi özelliğini etkin hale getirelim.

Huawei cihazlarda kolay erişim düğmesi nereden açılır?

huawei,kolay erişim düğmesi,akıllı yardım

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Huawei marka cihazınızdan kolay erişim düğmesini açabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Huawei cihazlarda kolay erişim düğmesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz