Ana Sayfa Rehber Mobil En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

0
En İyi Video Düzenleme Uygulaması Hangisi?
En İyi Video Düzenleme Uygulaması Hangisi?

İçeriğin, hangi biçimde olursa olsun, pazarlamada kral olduğunu uzun zamandır biliyoruz. Bununla birlikte, metin, ses, fotoğraf ve video arasında video en popüler ve ayrıca oluşturulması en zor olandır.

Videonun tüm karmaşıklığıyla, çoğumuz videodan vazgeçmeye veya yalnızca mümkün olan en basit biçimleri kullanmaya eğilimliyiz. Ancak, ister sosyal medya için isterse en büyük 2. arama motoru YouTube için olsun, video oluşturmanız gerekir ve bu nedenle en iyi video düzenleme uygulamasını bulmanız şarttır. Bu makalede, video düzenleme uygulamalarının en iyi seçeneklerden bazılarına bakacağız.

Quik

Quik, GoPro’nun basit bir video düzenleyicisidir. Kamera şirketi tarafından yapılmış olmasına rağmen, bu en iyi video düzenleme uygulamasını telefonlar da dahil olmak üzere hemen hemen her tür dijital kamerayla kullanabilirsiniz. Ayrıca, masaüstü veya mobil cihazlarda kullanma ve hatta GoPro kameranız için uzaktan kumanda olarak kullanma seçeneğiniz vardır. İşlevsel olarak, filtreler ekleyebilir, müzik veya sesi senkronize edebilir, videoyu kırpabilir ve video hızını değiştirebilirsiniz.

KineMaster

KineMaster, Windows veya iOS’larda mevcut değildir. Özellik açısından, tüm temel özelliklere sahiptir: kırpma, filtreler ve ses entegrasyonu. Ayrıca video katmanlama, çıkartmalar, ters çevirmeler ve hatta yüksek çözünürlüklü dönüştürme gibi gelişmiş işlevlere sahiptir.

iMovie

Bir Macintosh bilgisayarınız varsa, bunun sizin için en iyi video düzenleme uygulaması olması büyük bir şans., Mac sahipleri için ücretsiz olarak Apple tarafından yazılmıştır. Ücretsiz olması, düşük kaliteli bir araç olduğu anlamına gelmez.

PowerDirector 365

Ultra modern bir yaklaşımı seven video yaratıcıları, AI arayüzü nedeniyle PowerDirector’ı sevecekler. Bu arayüz, video düzenlemedeki tahminlerin çoğunu ortadan kaldırarak görüntüleri analiz etmeye ve iyileştirmeler önermeye yardımcı olur. Ayrıca, hem standart hem de gelişmiş video düzenleme araçlarıyla birlikte ücretsiz stok fotoğraflara ve küçük resimlere erişim sunarlar. Yeşil ekran, gökyüzü değiştirme, sabitleyici, seslendirme veya müzik eklemeleri  ve çok daha fazlasını içerir.

InShot

InShot ile videolarınızın hızını değiştirebilir, istemediğiniz bölümleri kaldırabilir, diğer çekimlerden karıştırabilir ve filtreler ekleyebilirsiniz. Çıkartmalar ve metinler gibi seslendirmeler ve diğer film müzikleri de kolayca eklenebilir.

İlginizi Çekebilir: Yararlı Bilgiler

Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush, temel bilgileri ücretsiz olarak isteyenler için en iyi video düzenleme uygulamasıdır. Premiere Rush ile renk düzeltme, hız değişiklikleri, tanıtımlar ve ses entegrasyonu gibi temel video düzenleme işlevlerine sahip olursunuz.

FilmoraGo

FilmoraGo, yalnızca mobil cihazlara yönelik bir video düzenleme uygulaması olduğu için farklıdır. Ancak bir düzenleme uygulamasından biraz daha fazlası. Bunun yerine, uygulamadan çıkmadan film çekebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Sesi düzenleyebilir, seslendirmeler veya film müzikleri ve özel efektler ekleyebilirsiniz. Geçişler ekleyin, geçişleri yumuşatın ve mükemmel hale getirmek için filtreleri kullanın. Yeni başlayanlar için harika bir seçenek.

En İyi Video Düzenleme Uygulaması Hangisi?
En İyi Video Düzenleme Uygulaması Hangisi?

Magisto

Magisto, Facebook ve Instagram pazarlama ortağıdır ve YouTube sertifikalıdır. Magisto, özellikle video pazarlama için tasarlanmıştır ve bir işletme bölümüne sahiptir, bu nedenle birçok işletme için en iyi video düzenleme uygulamasıdır. Premium üyeler için iStock erişimine, kapsamlı düzenleme işlevlerine ve hatta videoyla ilgili analizlere sahiptir. Başka bir deyişle, Magisto, her yönüyle harika bir video pazarlama aracıdır.

LumaFüzyon

Gazeteci ve diğer profesyoneller için en iyi video düzenleme uygulamasıdır. Bunu akılda tutarak, LumaFusion çok katmanlı ses, özel efektler, video çekimi düzenleme, filtreler ve daha fazlasını içeren çok gelişmiş video ve ses düzenleme yeteneklerine sahiptir.

VivaVideo

VivaVideo ile temel işlevleri kullanımı kolay bir formatta elde edersiniz. İlk olarak, standart düzenleme araçlarına sahip olursunuz: çekim ekleyin veya kaldırın, videonun hızını değiştirin, aksaklık efekti ekleyin ve ses düzeltme.

WeVideo

Teknolojik açıdan zorlu olanlar için tartışmasız en iyi video düzenleme uygulaması olan WeVideo, bir sürükle ve bırak düzenleyiciye sahiptir. İstediğiniz sonuçları elde etmek için çekimlerinizi veya resimlerinizi yükler ve talimatları takip edersiniz. Videoyu doğru bir şekilde elde ettiğinizde, onu doğrudan bir sosyal medya platformuna yükleyebilir veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

İginizi Çekebilir : prefabrik ev fiyatları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz