Ana Sayfa Nasıl Yapılır Tinder hesabı nasıl silinir

Tinder hesabı nasıl silinir

0
tinder hesap silme,tinder hesap silinmiyor,tinder hesap silme linki,tinder üyelik iptali,tinder kalıcı hesap silme

Bu yazımızda sizlere konum tabanlı arkadaşlık sitesi olan Tinder hesabı nasıl silinir detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

Tinder hesabı nasıl silinir

Tinder, konum tabanlı olarak çalışan ve çevrenizde bu uygulamayı kullanan kişileri size göstererek yeni arkadaşlıklar edinmenizi sağlayan bir uygulamadır. Konum tabanlı çalışan arkadaşlık uygulamaları arasında popüleritesi en çok olan uygulama diyebiliriz.

Facebook ve Instagram hesapları ile doğrudan hesap oluşturulabilen uygulamadan sıkıldıysanız ve artık kullanmak istemiyorsanız bu yazı tam size göre. Yazımızın devamında sizlere Tinder hesap iptali işleminin nasıl gerçekleştirildiğini detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

  • İlk olarak telefonunuzdan Tinder uygulamasına giriş gerçekleştirelim.
  • Uygulama içerisinden Profil bölümüne giriş gerçekleştirelim.
  • Profil bilgilerinizin alt kısmında bulunan Ayarlar simgesine dokunalım.
  • Ayarlar sayfasının en altında Hesabı Sil butonuna basalım.
  • Açılan Hesabı Sil sayfasında Hesabımı Dondur ve Hesabımı Sil seçenekleri bulunmaktadır.
  • Hesabımı Dondur seçeneğini kullanarak hesabınızın geçici bir süre kapatılmasını ancak verilerinizin korunmasını sağlayabilirsiniz. Ancak hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız ikinci seçenek olan Hesabımı Sil yazısının üzerine dokunalım.

Tinder hesap silme linki

tinder hesap silme,tinder hesap silinmiyor,tinder hesap silme linki,tinder üyelik iptali,tinder kalıcı hesap silme

Tinder üyelik iptali

  • Açılan Hesabını silmek istediğinden emin misin? sayfasında bulunan Neden ayrılmak istediğini lütfen bizimle paylaş sorusu için herhangi bir neden seçelim. Daha sonra geri bildirim için sebepleri belirtip hemen altında bulunan Gönder ve Hesabı Sil butonuna basalım.
  • Son olarak açılan uyarı penceresinde de Hesabımı Sil seçeneğini seçerek Tinder hesap silme işlemini tamamlayalım.

tinder hesap silme,tinder hesap silinmiyor,tinder hesap silme linki,tinder üyelik iptali,tinder kalıcı hesap silme

Tinder hesabınızı silme işlemi gerçekleştirdiğinizde, Tinder’da bulunan profil, fotoğraf, mesaj ve tüm eşleşmeler silinecektir. Yalnız hesabınızın kalıcı olarak silinebilmesi için 30 gün geçmesi gerekir. Bu 30 gün içerisinde hesaba tekrar giriş gerçekleştirmeniz halinde hesabınız tekrar aktif hale gelecektir. (Bazı veriler silinmiş olabilir) Hesabınızın tamamen silinebilmesi için Hesap Sil işlemi gerçekleştirdikten sonra hesaba 30 gün boyunca giriş gerçekleştirilmemesi gerekmektedir.

Sizde yukarıda yer alan adımları takip ederek Tinder hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı unutmayın.

Tinder hesabı nasıl silinir

Spotify hesabı nasıl silinir ile ilgili yazımıza göz atmak ister misiniz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz