Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram Instagram Hesap Oluşturma

Instagram Hesap Oluşturma

0
instagram,instagram hesap açma,instagram kaydol,hesap oluşturma nasıl yapılır

En çok kullanılan sosyal ağlardan biri olan Instagram, her geçen gün kullanıcı sayısını daha da artırmaktadır. instagram ailesine ilk defa katılacaklar için Instagram Hesap Oluşturma işlemi nasıl yapılır bunu resimli bir şekilde anlatacağım.

Instagram Hesap Oluşturma

Biraz önce belirttiğim gibi bu makalemizde daha önce hiç instagram hesabı oluşturmamış birinin veya tekrar hesap açmak isteyen birisinin yeni bir instagram hesabı nasıl açacağını resimli bir şekilde anlatacağım.

İsterseniz telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan aşağıdaki adımları takip ederek yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Bunun için ilk olarak bir internet tarayıcısı açalım. (internet explorer, google chrome, mozilla firefox gibi) Açmış olduğumuz internet tarayıcısının adres satırına www.instagram.com yazarak giriş gerçekleştirelim. Giriş yaparken herhangi bir sorun yaşıyorsanız Buraya Tıklayarak da Instagram’ın ana sayfasına ulaşabilirsiniz.

Instagram Hesap Açma

Karşınıza instagram ana sayfası açılacaktır. Bu sayfada ilk olarak Arkadaşlarının fotoğraf ve videolarını görmek için kaydol yazısının hemen altında Facebook ile Giriş Yap butonunu görebilirsiniz. İsterseniz Adınız, Soyadınız, E-posta adresiniz gibi bilgileri doldurmadan Facebook hesabınıza bağlı bir instagram hesabı oluşturabilirsiniz. Ancak facebook hesabınızın başına bir şey gelmesi halinde instagram hesabınıza da ulaşamayacağınızı unutmayın.

Bunun haricinde alt kısımda yer alan bilgileri doldurarak da yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Bunun için yapacağınız işlemleri aşağıda resimli bir şekilde anlatacağım.

  • Cep Telefonu Numarası veya E-posta bölümüne isterseniz instagrama kayıtlı olmayan bir cep telefonu numarası isterseniz instagrama kayıtlı olmayan bir e-posta adresi yazabilirsiniz. Hesabınızın şifresini unutmanız, Hesabınızın çalınması vb durumlarda instagram tarafından bu yol ile sizinle iletişime geçileceğini unutmayın.
  • Adı Soyadı bölümüne kimliğinizde yazdığı gibi adınızı ve soyadınızı yazalım. Aksi taktirde hesap sahte hesap statüsünde değerlendirilecektir.
  • Kullanıcı Adı bölümüne Türkçe karakter içermeyen bir kullanıcı adı yazalım.
  • Şifre bölümüne en az 6 karakterden oluşan güvenli bir şifre oluşturalım.

Yukarıda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra Kaydol butonuna basarak instagram yeni hesap açma işlemini tamamlayalım.

Instagram Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

Bu arada Kaydol butonuna bastığınızda instagram koşullarını ve gizlilik ilkelerini kabul etmiş olursunuz. Topluluk standartları ve veri ilkeleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

instagram,instagram hesap açma,instagram kaydol,hesap oluşturma nasıl yapılır

Instagram Hesap Oluşturma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz