instagram e-posta ekleyemiyorum,instagram e-posta zaten kullanılmakta,instagram mail adresi ekleme sorunu,e-posta zaten kullanılmakta hatası nasıl çözülür

Instagram E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası

Instagram

Instagram‘da yeni bir hesap oluştururken veya mevcut hesabınıza yeni bir e-posta adresi eklemek istediğinizde Instagram E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası alıyorsanız yapmanız gereken işlemleri resimli bir şekilde anlatacağım.

Instagram E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası

Instagram’a yeni bir üyelik gerçekleştirirken veya var olan hesabınıza yeni bir mail adresi eklemek istediğinizde e-posta adresi zaten kullanılmakta hatası alıyorsanız farklı bir kullanıcının yanlışlıkla veya bilerek sizin mail adresinizi kullanmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle hotmail uzantılı mail adresleri 6 ay gibi bir süre kullanılmadığı taktirde hesap iptal edileceğinden farklı bir kullanıcı tarafından alınabilir ve kullanılabilir. Bu sorun ile karşılaştığınızda yapabileceğiniz tek bir işlem var o da instagram yardım merkezine bu konuda detaylı bir bilgilendirme sağlayarak bu sorunun ortadan kaldırılmasını beklemek olacaktır.

E-Posta Zaten Kullanılmakta Hatası Nasıl Çözülür

Eğer kullanmakta olduğunuz mail adresini hesabınıza ekleyemiyor veya o mail adresi ile yeni bir hesap oluştururken hata alıyorsanız bunu instagram yardım merkezine bildirerek bu sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk işlem Buraya Tıklayarak E-posta adresi zaten kullanılmakta sayfasına giriş gerçekleştirelim. Açılan ekranda doldurmanız gereken alanları aşağıda resimli bir şekilde paylaşıyorum.

  • Hangi sorunu bildiriyorsunuz bölümünde 2. seçenek olan zaten kullanılmakta olduğundan, e-posta adresimi instagram hesabıma ekleyemiyorum seçeneğini işaretleyelim.
  • Hemen altına açılacak olan Hangi e-posta adresiyle ilgili sorun yaşıyorsunuz bölümüne eklemek istediğinizde hata aldığınız e-posta adresinizi yazalım.
  • Lütfen sorunu açıklayın bölümüne ise kısaca sorunu açıklayın. Instagram hesabıma eklemek istediğim e-posta adresini / Yeni kayıt yaparken kullanmakta olduğum e-posta adresini yazdığım zaman e-posta adresi zaten kullanılmakta hatası almaktayım. Konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

Yukarıda yer alan alanları doğru bir şekilde doldurduktan sonra Gönder butonuna basarak yaşamış olduğunuz sorunu instagram ekibine bildirebilirsiniz.

instagram e-posta ekleyemiyorum,instagram e-posta zaten kullanılmakta,instagram mail adresi ekleme sorunu,e-posta zaten kullanılmakta hatası nasıl çözülür

Instagram E-posta Ekleyemiyorum

Formu doğru bir şekilde doldurup instagram ekibine gönderdikten sonra instagram tarafından incelendikten sonra iletişim e-posta adresi olarak vermiş olduğunuz mail adresinize maksimum 1 hafta içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. Olumlu bir şekilde sonuçlanması halinde mevcut e-posta adresin kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir