Ana Sayfa Sosyal Medya Facebook Facebook Fotoğraf Kaldırma İsteği

Facebook Fotoğraf Kaldırma İsteği

0
facebook,fotoğraf kaldırma isteği,giriş yapılamayan hesaptan fotoğraf silme,facebook fotoğraf silme isteği

Giriş gerçekleştiremediğiniz eski bir facebook hesabınızda yer alan bir fotoğrafı veya başkası tarafından paylaşılan bir fotoğrafı kaldırmak için Facebook Fotoğraf Kaldırma İsteği işlemini gerçekleştirmeniz gerekecektir. Bu işlemi nasıl yapacağınızı resimli bir şekilde anlatacağım.

Facebook Fotoğraf Kaldırma İsteği

Giriş gerçekleştiremediğiniz çok eski bir facebook hesabınızda yer alan fotoğraflardan artık rahatsızlık duyuyorsanız ilk olarak hesaba giriş gerçekleştirerek silmeyi deneyebilirsiniz. Bunun için isterseniz Facebook Şifremi Unuttum veya Facebook Hesabım Çalındı makalelerimizi okuyarak işlem gerçekleştirebilirsiniz. Her yolu denemenize rağmen hesabınıza giriş gerçekleştiremiyorsanız facebook yardım merkezine bu fotoğrafların kaldırılmasını istediğinizi belirten bir form doldurarak gönderebilirsiniz.

Aynı şekilde bir başkasının size ait veya rahatsız olduğunuz bir fotoğraf paylaşması halinde de aynı şekilde fotoğraf kaldırma işlemi gerçekleştirerek fotoğrafın facebook’tan silinmesini sağlayabilirsiniz.

Giriş Yapılamayan Hesaptan Fotoğraf Silme

Bu işlem için ilk olarak Buraya Tıklayarak Gizlilik hakları sayfasında yer alan Fotoğraf Kaldırma İsteği sayfasına giriş gerçekleştirelim. Açılan ekranda doldurmanız gereken alanları aşağıda resimli olarak anlatacağım.

  • Kimin gizlilik hakları ihlal ediliyor bölümü için Benim haklarım seçeneğini işaretleyelim.
  • Kaç yaşındasınız bölümü için 18 yaşında veya daha büyük bölümünü seçelim.
  • Nerede yaşıyorsunuz bölümü için Amerika Birleşik Devletleri’nin dışında bölümünü işaretleyelim.
  • Adınız bölümüne ise Eğer bir facebook profiliniz var ise facebook’da yazdığı gibi Adınızı yazalım.
  • İletişim e-posta adresiniz bölümüne facebook tarafından sizinle iletişime geçilmesini istemiş olduğunuz e-posta adresinizi yazalım.
  • Bu fotoğrafın gözüktüğü profilin bağlantısı bölümüne ise kaldırılmasını istemiş olduğunuz fotoğrafın kimin profili üzerinden paylaşıldıysa o profile giriş gerçekleştirerek url adresini kopyalayarak bu bölüme yapıştıralım. (Örn. www.facebook.com/orneksayfa)

Facebook Fotoğraf Silme İsteği

Yukarıda yer alan bütün alanları doğru bir şekilde doldurduktan sonra alt kısımda yer alan Bu kutuyu işaretleyerek bu formdaki tüm bilgilerin doğru olduğunu ve ülkenizin gizlilik yasaları uyarınca yukarıda bahsedilen içeriğe izin verilmediğini kabul ediyorsunuz. bölümünü işaretleyerek Gönder butonuna basalım.

facebook,fotoğraf kaldırma isteği,giriş yapılamayan hesaptan fotoğraf silme,facebook fotoğraf silme isteği

Formu doldurarak facebook yardım merkezine gönderdikten sonra facebook ekibi tarafından yapılacak olan inceleme sonrasında uygun görülmesi durumunda fotoğraf hesaptan kaldırılacaktır.

Facebook Fotoğraf Kaldırma İsteği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz