Ana Sayfa Haberler Discord Nitro Ücretsiz Hale Geldi

Discord Nitro Ücretsiz Hale Geldi

0
Discord Nitro Ücretsiz

Discord Nitro ücretsiz oldu. Peki Discord Nitro nasıl bedava alınır? Bunun için ne yapmak gerekiyor? Nitro özellikleri neler?

Discord, günümüzün en popüler sohbet yazılımlarından birisi. Yıllar önce Messenger, ardından Skype popülerliği ile ön plana çıkıyordu. TeamSpeak da bir zamanlar öne çıkan bir uygulamaydı. Günümüzü değerlendirdiğimizde artık Discord sıklıkla kullanılıyor. Kurulmasının üzerinden uzun bir süre geçen Discord, büyük bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Bununla beraber Nitro üyeliği de veriyor. Daha önce farklı şekillerde kampanya düzenleyip kullanıcılara Nitro dağıtan firma, şimdi yeniden bir kampanya ile bedava Nitro aboneliği sunuyor.

Discord Nitro Ücretsiz Oldu

Discord Nitro Epic Games Store üzerinde bedava olarak alınabilir hale geldi. Discord kullanıcıları, 2 Haziran’a kadar bir aylık Nitro aboneliği sahibi olabiliyor. Epic Games Store’da dün başlayan bu kampanya, kullanıcıların pek çok özelliğe sahip olmasına imkan tanıyor. Bu üyeliğin yeni Nitro kullanıcıları için olduğunu açıklayalım. Yani kullanıcılar tekrar kullanamaz fakat farklı bir kullanıcıya Nitro üyeliğini hediye edebilir. Kullanıcıların ücretsiz olarak alabileceği Nitro ile birlikte Discord’da pek çok avantaja sahip olunuyor. Daha özel görünmek için bu abonelikten yararlanılabilir.

Discord Nitro Özellikleri

Discord Nitro ücretsiz oldu fakat Nitro aboneliğinin sunduğu özellikler de merak edilen bir konu. Nitro aboneliği ile birlikte bir kullanıcı, pek çok ayrıcalığa sahip oluyor. Bunlardan birisi hareketli avatarlar olarak açıklanabilir. Bir Discord kullanıcısı, normal şartlarda profil görüntüsüne hareketsiz görsel yerleştirebiliyor fakat Nitro aboneliğine sahip bir üye, GIF desteği ile birlikte profil görüntüsüne hareketli medya içeriği ekleyebiliyor.

Discord Nitro Ücretsiz

Discord Nitro aboneleri için bir diğer avantaj etiketin güncellenebilmesi oluyor. Bir kullanıcı, Nitro aboneliği aldığında etiketin sonunda bulunan numarayı değiştirebiliyor. İstediği numarayı kullanabilen kullanıcı, bu şekilde kendini daha özel hissedebiliyor. Buna ek olarak Server Boost özelliği de kullanılabiliyor. 2 adet Server Boost sağlanıyor. Bu şekilde istenilen sunucuya veya sunuculara güçlendirme uygulanabiliyor. Server Boost, sunucunun daha fazla özelliğe sahip olmasına olanak tanıyor. Buna ek olarak ekstra Server Boost alımında %30 indirim sağlanıyor.

Discord Nitro ücretsiz oldu fakat bununla beraber pek çok özelliğin de bilinmesi gerekir. Bunlardan bir diğeri harici emoji desteğine sahip olma. Bir kullanıcı, Nitro aboneliğine sahip olduğunda farklı sunucularda bulunan emojileri ve hareketli içerikleri diğer sunucularda kullanabiliyor olacak. Bu da kullanıcılar için önemli bir ayrıcalık anlamına geliyor. Kullanıcıların elde edeceği özelliklerden birisi de rozet olmakta. Nitro alan bir kullanıcı, aynı zamanda rozete sahip oluyor.

Dosya yükleme konusunda da avantaja sahip olan Discord Nitro üyeleri, 8 MB sınırını aşarak 100 MB’a kadar yükleme limitine kavuşuyor. 100 MB dosya yükleme limiti sayesinde pek çok Nitro üyesi, gönül rahatlığıyla birlikte istediği bir dosyayı yükleyebiliyor. Buna ek olarak yüksek çözünürlükte video ve ekran paylaşımı da bu üyelerin sağladığı özellikler arasında bulunuyor. Buna ek olarak bu aboneliği bünyesinde barındıran bir kullanıcı, kendi emojilerini yaparak paylaşabiliyor. Ayrıca hareketli emojiler için de bu sistemin geçerli olduğunu bahsedelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz