Ana Sayfa Yararlı Bilgiler BluTV Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

BluTV Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

0
BluTV Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?
BluTV Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

BluTV, Türkiye’de hizmet veren dijital bir yayın platformudur. 2015 yılında kurulmuş olmasına karşın son zamanlarda daha fazla dikkat çekmeyi başarmış olan platform, Doğan Holding bünyesinde hizmet veriyor. Kurulduğu günden bu zamana kadar kaliteli yayıncılık ilkesini hedeflemiş olan platformun içerikleri de oldukça kaliteli.

Netflix, sonrasında daha fazla gelişmeye başlayan dijital yayıncılık sayesinde artık televizyonlara olan ilgi daha azalmış olduğundan dolayı dijital platformların sayısı da daha fazlalaşmıştır. BluTV bu gelişimden nasibini almış olan en önemli platformlar arasında yer alıyor. İnsanlar sosyal medya üzerinden ya da televizyon reklamları üzerinden bu platform hakkında daha fazla bilgi alabiliyor ve üyelik işlemlerini gerçekleştiriyorlar.

BluTV, yabancı kuruluşların yayınlarına yer verirken aynı zamanda kendi yapımlarına da imza atıyor. Kaliteli dizi ve sinema filmleriyle sektöre giriş yapmış olan platform kısa sürede popüler duruma gelmiş ancak herkeste beklediği kaliteyi yakalayamamıştır. Bazı kullanıcılar platforma üyelik sonrasında tekrardan üyeliklerini iptal ediyorlar. Hatta denemek için üyelik oluşturup beğenmeyenlerde deneme süresi sonunda üyeliklerini iptal ediyorlar.

Peki, BluTV üyeliği nasıl iptal edilebilir?

BluTV Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

BluTV üyelik iptali oldukça basittir. Aynı üye olduğunuz gibi profilinize giriyorsunuz ve buradaki üyeliği iptal et butonunu tıkladıktan sonra üyeliğiniz iptal oluyor. Ücretsiz sürümü kullanıyorsanız süreniz dolmadan önce hemen üyeliğinizin iptalini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde üyeliğinizin iptal edilmesi söz konusu olmayacaktır.

BluTV Üyelik İptali Adımları

 • Web tarayıcısını açın.
 • BluTV’nin resmi web sitesini ziyaret edin.
 • Sağ üst köşede bulunan “Üye Girişi” yazısına tıklayın.
 • Hesabınıza giriş yapın.
 • “Hesabım” sayfasını açın.
 • “İptal Et” butonuna tıklayın.
BluTV Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?
BluTV Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

BluTV Üyelik Paketleri Nelerdir?

BluTV üyelik yaptıranlara farklı paketler sunuluyor. Kullanıcılara temel olarak iki üyelik paketi üzerinden hizmet veriliyor. Bu üyelikler aylık ve yıllık şeklinde tanımlanmış. İsteyen istediği paketi seçebiliyor.

Her iki pakette de aynı dizi ve filmler sunuluyor. Aylık ve yıllık olmasının nedeni ise farklı fiyatların belirlenmiş olmasıdır. Yani aylık üyelik gerçekleştirdiğinizde ödeyeceğiniz para yıllık üyeliğe göre daha fazladır. Bunun için eğer platformu beğenmiş ve uzun süre boyunca kullanmayı tercih ediyorsanız yıllık üye olmak çok daha mantıklı olacaktır.

BluTV’nin üyelerine sunmuş olduğu içerikler ise şu şekilde belirtilebilir:

 • BluTV’nin orijinal dizi ve filmleri
 • Yabancı dizi ve filmler
 • Discovery+ içerikleri
 • Yabancı ve BluTv+ yapımı çocuk içerikleri
 • Televizyon kanallarının canlı yayınları

İçerik olarak oldukça zengin olan bu platformun arkasında Doğan Holding gibi bir yayıncının olması da bu zenginliği güçlendiren önemli faktörlerin başında geliyor. Abonelerinin daha keyifli yayınlar izleyebilmesi için sürekli kendisini geliştiren platform kalitesini de giderek artırmayı hedefliyor. BluTV abonesi olmakta üyeliği iptal ettirmekte oldukça kolaydır. Eğer daha önce yayınlarını takip etmemişseniz sizde ücretsiz üyeliğinizi başlatarak yayınlara göz atabilirsiniz.

BluTV Üyelik Paket Ücretleri 2023

 • BluTV Aylık Üyelik Paketi 49,9 TL/Ay
 • BluTV Yıllık Üyelik Paketi 358,8 TL/Yıl

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi yıllık ve aylık paketlerden hangisi sizin için daha ekonomik olacaksa onu tercih edebilir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz