Ana Sayfa Nasıl Yapılır YouTube’da yaş kısıtlaması nasıl kaldırılır

YouTube’da yaş kısıtlaması nasıl kaldırılır

0
youtube,oturum aç,yaş kısıtlaması,yaş kısıtlaması kaldırma

Bu yazımızda sizlere işinize yarayabilecek YouTube’da yaş kısıtlaması nasıl kaldırılır detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

YouTube’da yaş kısıtlaması nasıl kaldırılır

YouTube, video izlemenin yanı sıra kişiler arası etkileşimi maksimum düzeye çıkartan sosyal bir ağdır. Chad Hurley, Steve Chen ve Jawed Karim isimli 3 eski paypal çalışanı tarafından 2005 yılında, Amerika Birleşik Devletleri‘nde kuruldu. YouTube serüveni 2015 yılının Şubat ayında sitenin kurucularından Jawed Karim tarafından San Diego Hayvanat Bahçesi‘nden bir video yüklemesi ile başlıyor. İlk videonun yüklenmesinden 1 buçuk yıl sonra 9 Ekim 2006 tarihinde YouTube, Google tarafından 1.65 milyar dolar karşılığında satın alınmıştır. Bu durum Google tarihinde yapılmış en büyük satın alımlardan biridir.

YouTube’da yaş kısıtlaması çocuklar ve aileleri kötü içeriklerden korumak için bir uyarıdır. YouTube’da oturum açarak yaşınızın 18’den büyük olduğunu doğrulayabilir ilgili videoları izleyebilirsiniz.

Peki YouTube’da lütfen yaşınızı doğrulamak için oturum açın sayfası nasıl geçilir? YouTube’da yaş kısıtlaması nasıl kaldırılır? YouTube’da yaş kısıtlaması oturum açmadan nasıl kaldırılır? Tüm bu sorularınızın yanıtlarını detaylı ve resimli bir şekilde anlatmış olduğum yazımızın devamında bulabilirsiniz.

YouTube’da yaş kısıtlaması oturum açmadan nasıl kaldırılır?

  • YouTube’da yaş kısıtlaması olan bir videoyu izlemek istediğinizde karşınıza Lütfen yaşınızı doğrulamak için oturum açın. Bu video bazı kullanıcılar için uygunsuz olabilir. şeklinde bir uyarı ekranı açılacaktır.
  • Adres satırında yer alan adreste yapılacak olan ufak bir değişiklikle oturum açmadan ilgili videoyu izleyebilirsiniz.
youtube,oturum aç,yaş kısıtlaması,yaş kısıtlaması kaldırma

YouTube’da yaş kısıtlaması nasıl kaldırılır?

  • Adres satırında yer alan watch?v= ifadesinin yerine embed/ yazalım ve enter’a basalım.
  • Bu işlem sonrasında izlemek istediğiniz video otomatik olarak açılacaktır.
  • Ancak bu işlem yalnızca yaş kısıtlamasını kaldırmaz ayrıca videonun tam ekran modunda açılmasını sağlayacaktır.
  • Ne yazık ki tam ekran modunu kapatmanın bir yolu bulunmuyor.
youtube,oturum aç,yaş kısıtlaması,yaş kısıtlaması kaldırma

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak YouTube’da yaş kısıtlamasını oturum açmadan atlayabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

YouTube’da yaş kısıtlaması nasıl kaldırılır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz