Ana Sayfa Mobil Android Turkcell T80’de dil ayarları

Turkcell T80’de dil ayarları

0
turkcell t80,dil ayarları,ingilizce,türkçe

Bu yazımızda sizlere Turkcell T80’de dil ayarları nereden ve nasıl yapılır detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

Turkcell T80’de dil ayarları

Turkcell T80‘nin çift kamerası dikkat çeken en önemli özelliklerinden biri olurken, T70’e göre daha rekabetçi teknik altyapısı da kullanıcılar tarafından tercih edilmesinde önemli bir rol oynayacaktır. Özellikle güncel Android işletim sistemiyle gelmesi ve akıcı çalışması, uygun ödeme koşullarıyla güvenceli bir telefon almak isteyenler için önemli bir detay.

Her telefonda başınıza gelebilecek bir durum olan telefonun dilinin değişmesi Turkcell T80’de de karşılaşabileceğiniz bir durum. Telefonunuzun dilini yanlışlıkla değiştirdiyseniz ve tekrar Türkçe’ye çevirmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyarak sorunu çözebilirsiniz. Ayrıca yabancı dilini geliştirmek isteyen kullanıcılar veya telefonunu farklı bir dilde kullanmak isteyen kullanıcılar da aşağıdaki adımları takip ederek Turkcell T80’nin dilini değiştirebilir, istediği dilde kullanabilirler.

Peki Turkcell T80’de dil ayarları nereden yapılır? Turkcell T80’de dil ayarları nasıl yapılır? Turkcell T80’de telefon dili nasıl değiştirilir? Turkcell T80’de telefon dilini İngilizce’den Tükrçe’ye çevirme nasıl yapılır? Tüm bu sorularınızın yanıtlarını detaylı ve resimli bir şekilde anlatmış olduğum yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Turkcell T80’de dil ayarları nasıl yapılır?

  • İlk olarak telefonunuzun ana ekranında yer alan Ayarlar simgesine dokunalım. (Ana ekranda yoksa menü içerisinden giriş gerçekleştirebilirsiniz.)
  • Karşınıza açılan Ayarlar ekranı içerisinde Kişisel bağlığı altında bulunan Diller ve giriş bölümüne giriş gerçekleştirelim.
  • Açılan Diller ve giriş sayfası içerisinde Diller başlığına dokunalım.
turkcell t80,dil ayarları,ingilizce,türkçe

Turkcell T80’de dili Türkçe nasıl yapabilirim?

  • Karşınıza Dil tercihleri sayfası açılacaktır.
  • 1. Dil olarak Türkçe (Türkiye) görünecektir.
  • Hemen altında yer alan Dil ekle butonuna basarak istediğiniz herhangi bir dili telefonunuza ekleyebilirsiniz.
  • Ancak bu işlem telefonunuzun dilinin değişmesi için yeterli değildir.
  • Eklenen dilin sağ tarafında yer alan simgeye basılı tutarak birinci sıraya taşımanız gerekecektir.
  • Eklemiş olduğunuz dili 1. sıraya aldığınızda telefonunuzun dili değişmiş olacaktır.
Turkcell T80'de dil ayarları

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Turkcell T80’de dil ayarlarını yapabilir istediğiniz bir dili ekleyebilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Turkcell T80’de dil ayarları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz