Ana Sayfa Sosyal Medya Tik Tok Tik Tok telefon numarası değiştirme

Tik Tok telefon numarası değiştirme

4
tik tok,yeni telefon numarası ekleme,telefon numarası nasıl değiştirilir,telefon numarasını değiştiremiyorum,telefon numarası değiştirme

Bu yazımızda sizlere son zamanların en popüler uygulamalarından olan Tik Tok telefon numarası değiştirme işlemini resimli bir şekilde anlatacağım.

Tik Tok telefon numarası değiştirme

Son zamanların en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Tik Tok her geçen gün popülaritesini biraz daha arttırmaya devam etmektedir. Mevcut ses kayıtlarının üzerine yeni videolar çekerek eğlenceli bir hale dönüştürebilmek sizin elinizde.

Hemen her sosyal medya hesabının güvenliği için en sağlam yöntem olan telefon numarasını kullanıyoruz. Tik Tok hesabınıza telefon numaranız kayıtlıysa ve telefon numarasını değiştirmek zorunda kaldıysanız hesaplarından da aynı şekilde değiştirmeniz gerekecektir. Özellikle güvenlik anlamında gerekli olan telefon numarasının güncel olmaması şifrenizi unutmanız, hesabınızın çalınması gibi durumlarla karşılamanız halinde büyük sorunlara yol açabilir. Tik Tok hesabınıza kayıtlı olan telefon numaranızı nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız bu yazı tam size göre. Aşağıdaki adımları takip ederek Tik Tok hesabında kayıtlı olan telefon numarasını değiştirme işlemini bir kaç basit adımda gerçekleştirebilirsiniz.

Peki Tik Tok hesabında kayıtlı telefon numarası nasıl değiştirilir, Tik Tok hesabına yeni bir telefon numarasın nasıl eklenir? Aşağıdaki adımları takip ederek sizde Tik Tok hesabında kayıtlı olan telefon numarasını değiştirebilir ve yeni bir telefon numarası ekleyebilirsiniz.

Tik Tok telefon numarası ekleme

 • Tik Tok uygulamasına giriş gerçekleştirerek sağ alt köşede yer alan Profil simgesine dokunalım.
 • Açılan Profil sayfasının sağ üst köşesinde yer alan üç nokta işaretine basarak Tik Tok Ayarlar ekranına giriş gerçekleştirelim.
 • Açılan Ayarlar ekranında Hesabımı Yönet başlığına giriş gerçekleştirelim.
 • Açılan Hesabımı Yönet ekranında 3 adet seçenek bulunmaktadır.
 • Telefon Numarası bölümünde kayıtlı olan telefon numarasını görebilirsiniz.
 • Kayıtlı olan telefon numarasını değiştirmek için Telefon Numarası bölümüne giriş gerçekleştirelim.
tik tok,yeni telefon numarası ekleme,telefon numarası nasıl değiştirilir,telefon numarasını değiştiremiyorum,telefon numarası değiştirme

Tik Tok telefon numarasını değiştiremiyorum

 • Karşınıza açılacak olan Telefon numarasını değiştir? penceresinde Değiştir butonuna basarak devam edelim.
 • Şu anki telefon numaranız nedir? ekranında yer alan Telefon Numarası bölümüne yeni telefon numaranızı başında 0 olmadan yazarak alt kısımda bulunan Ok işaretine basalım.
 • Size 4 haneli bir kod gönderdik ekranında yer alan 4 haneli kod bölümüne yeni yazmış olduğunuz telefon numarasına gönderilmiş olan 4 haneli doğrulama kodunu yazarak onaylayalım.
 • Yeni telefon numaranız kayıtlı olan telefon numaranız ile değiştirilmiş olacaktır.

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Tik Tok hesabınızda kayıtlı olan telefon numarasını değiştirebilir ve yeni telefon numaranızı ekleyebilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Tik Tok telefon numarası değiştirme

4 YORUMLAR

 1. Merhaba, tiktok hesabımda tel değişikliği talebinde bulundugumda bu tel kayıtlarımızla uyuşmuyor mesajı geliyor? Eski hattım kapandı ve tiktok hesabımı kapatmak istiyorum? Yardımcı olur musunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz