Ana Sayfa Sosyal Medya Tik Tok Tik Tok profil düzenleme

Tik Tok profil düzenleme

0
tik tok profil resmi değiştirme,tik tok profil videosu ekleme,tik tok profil resmi ekleme,tik tok instagram ekleme,tik tok youtube ekleme

Bu yazımızda sizlere en çok kullanılan uygulamalardan birisi olan Tik Tok profil düzenleme işlemini resimli bir şekilde anlatacağım.

Tik Tok profil düzenleme

Son zamanların en çok indirilen ve kullanılan sosyal ağlarından birisi haline gelen Tik Tok ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Dublaj şeklinde çekilen videoların Tik Tok hesabından paylaşılmasının yanı sıra Facebook ve Instagram gibi farklı sosyal ağlarda da yayılması şüphesiz popülaritesini arttırmakta oldukça etkili olmuştur. Merak edip indiren kullanıcılar ilk olarak hesap oluşturmadan video izleseler de daha sonra kendilerine E-posta veya Telefon numarası ile yeni bir hesap oluşturup kullanmaya başlamaktadır.

Bu yazımızda sizlere yeni oluşturulan bir hesap için veya daha önce doğru olmayan bilgiler ile oluşturulan bir hesabın profil bilgilerinin nasıl düzenleneceğini detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

Peki Profil resmi nasıl eklenir? Profil resmi nasıl değiştirilir? Profil videosu nasıl eklenir? Kullanıcı adı nasıl değiştirilir? Instagram hesabı nasıl bağlanır? Youtube hesabı nasıl bağlanır? Bu soruların tamamı için aşağıda detaylı ve resimli bir şekilde anlatmış olduğum adımları takip edebilirsiniz.

Tik Tok profil videosu ekleme

  • Telefondan Tik Tok uygulamasını açalım.
  • E-posta ve Şifre ile veya Telefon Numarası ve Şifre ile hesabınıza giriş gerçekleştirelim.
  • Tik Tok ana sayfasının sağ alt köşesinde bulunan Profil simgesine tıklayalım.
  • Karşınıza Tik Tok Profil sayfanız açılacaktır.
  • Alt kısımda bulunan Profili Düzenle butonuna basarak düzenleme ekranına giriş gerçekleştirelim.
  • Bu ekranda Profil resmi, Profil videosu, Tik Tok kullanıcı adı ve Özgeçmiş bilgilerinizi ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz.
  • Bunun haricinde Tik Tok hesabınıza Instagram ve Youtube hesaplarınızı da bağlayabilirsiniz.
  • Bütün profil bilgilerini doğru bir şekilde düzenledikten sonra sağ üst köşede yer alan Kaydet butonuna basarak Profil Düzenleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Tik Tok profil resmi değiştirme

tik tok profil resmi değiştirme,tik tok profil videosu ekleme,tik tok profil resmi ekleme,tik tok instagram ekleme,tik tok youtube ekleme

Sizde yukarıda yer alan adımları takip ederek Tik Tok hesabınızda profilinizi düzenleyebilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Tik Tok profil düzenleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz