Ana Sayfa Sosyal Medya Tik Tok Tik Tok arama geçmişini silme

Tik Tok arama geçmişini silme

0
tik tok geçmişi silme,tik tok arama geçmişi nasıl silinir,tik tok önbelleği temizle nedir,tik tok kaydedilen veriler nasıl silinir,tik tok geçmişini silme

Bu yazımızda sizlere sosyal medyanın son gözdesi olan Tik Tok arama geçmişini silme işleminin nasıl yapıldığını resimli bir şekilde anlatacağım.

Tik Tok arama geçmişini silme

Son zamanların en popüler video paylaşma uygulaması olan Tik Tok kullanmayan kalmamıştır herhalde. Tik Tok uygulamasını isterseniz hesap açarak isterseniz hesap açmadan kullanabilirsiniz. Yeni bir hesap açmanız halinde beğenme ve yorum yapabilme gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz. Herhangi bir hesap açmadan videoları izleyebilirsiniz. Videoları beğenmek veya yorum yapmak isterseniz işte o zaman bir hesap açmanız gerekecektir.

Tik Tok önbelleği temizleme nedir

Tik Tok uygulamasında yapmış olduğunuz aramaları, baktığınız profilleri ve izlediğiniz videoların kalıntılarını silmek mi istiyorsunuz? İşte aradığınız şey burada. Bu yazımızda sizlere Tik Tok önbelleği temizleme işlemini ve nasıl yapıldığını detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım. Yapmış olduğunuz aramaları silmek istiyorsanız önbelleği temizlemeniz yeterli olacaktır.

Peki Tik Tok önbellek temizleme işlemi nasıl yapılır? Arama geçmişi nasıl silinir? Önbelleğe alınan videolar nasıl silinir? Bütün bunları gerçekleştirebilmek için tek bir işlem yeterli olacaktır. Tik Tok arama geçmişini silmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Tik Tok arama geçmişi nasıl silinir

  • Tik Tok uygulamasına giriş gerçekleştirelim.
  • Açılacak olan ana sayfanın sağ alt köşesinde bulunan Profil simgesine dokunalım.
  • Profil sayfası içerisinde ise sağ üst köşede bulunan üç nokta simgesine dokunarak Tik Tok Ayarlar sayfasına giriş gerçekleştirelim.
  • Açılan Ayarlar ekranının en altında yer alan Oturumu Kapat yazısının hemen üstünde Önbelleği Temizle bölümünü görebilirsiniz.
  • Önbelleği Temizle yazısının üzerine bir kez dokunalım.
  • Üst kısımda yeşil bir arka plan üzerine Önbellek Temizlendi şeklinde bir yazı gelene kadar bekleyelim.
  • Bu yazının gelmesinden sonra Tik Tok hesabınızda önbelleğe alınmış bütün veriler silinmiş olacaktır.
tik tok geçmişi silme,tik tok arama geçmişi nasıl silinir,tik tok önbelleği temizle nedir,tik tok kaydedilen veriler nasıl silinir,tik tok geçmişini silme

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Tik Tok önbelleğini temizleyebilir arama geçmişindenbakılan profillerden, izlenen videolardan kurtulabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Tik Tok arama geçmişini silme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz