Ana Sayfa Sosyal Medya Snapchat Snapchat arkadaş ekleme

Snapchat arkadaş ekleme

0
snapchat,arkadaş ekleme,telefon numarası ile arkadaş ekleme,kullanıcı adı ile arkadaş ekleme,arkadaş nasıl eklenir

Bu yazımızda sizlere son zamanların favorilerinden olan Snapchat arkadaş ekleme işleminin nasıl yapıldığını resimli bir şekilde anlatacağım.

Snapchat arkadaş ekleme

Son dönemlerin en popüler uygulamalarından birisi olan Snapchat‘i birçok kullanıcı daha yeni yeni kullanmaya başlıyor. Snapchat, Fotograf göndererek mesajlaşma ve hikayeler oluşturma üzerine kurulan bir sosyal medya uygulamasıdır. Snapchat uygulamasını diğer benzer uygulamalardan ayıran en büyük ve önemli fark gönderilerin belirli bir süre içerisinde kaybolmasıdır. Ayrıca Snapchat uygulaması ile görüntülü görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Son zamanlarda popülaritesini oldukça arttıran Snapchat uygulaması her geçen gün kullanıcı sayısını da arttırmaktadır. Bu yazımızda sizlere sosyal medya uygulamalarının temel işlemlerinden birisi olan arkadaş ekleme işlemini anlatacağım.

Telefon numarası ile arkadaş ekleme

Peki Snapchat uygulamasında arkadaş ekleme nasıl yapılır? Telefon numarası ile arkadaş ekleme nasıl yapılır? Kullanıcı adı ile arkadaş ekleme nasıl yapılır? Tüm bu sorularınızın cevaplarını detaylı ve resimli bir şekilde anlatmış olduğum yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Arkadaş nasıl eklenir

  • İlk olarak telefonunuzun uygulama marketi üzerinden Snapchat uygulamasını yükleyelim. (AppStore, PlayStore)
  • Yüklemiş olduğumuz Snapchat uygulamasını açalım.
  • E-posta ve Şifre bilgileriniz ile Snapchat hesabına giriş gerçekleştirelim.
  • Açılan ana sayfa içerisinde sol üst köşede yer alan Profil resminin üzerine tıklayalım.
  • Açılan Profil ekranında Arkadaş Ekle bölümüne giriş gerçekleştirelim.
  • Açılan ekranda Arkadaş ekle, Kişiler ve Snapkod şeklinde üç adet başlık bulunmaktadır.
  • Eklemek istediğiniz kişinin uygulamada kullanmış olduğu kullanıcı adının tamamını biliyorsanız Arkadaş ekle başlığı altında bulunan arama bölümününe yazarak ekleyebilirsiniz.
  • Eklemek istediğiniz kişi eğer telefon rehberinizde kayıtlı ise bunun için Kişiler seçeneğini kullanabilirsiniz.
  • Eklemek istediğiniz kişinin Snapkodu telefonunuzun galerisinde resim olarak kayıtlı ise Snapkod başlığı bölümünden kayıtlı Snapkod resmini seçerek arkadaş ekleyebilirsiniz.
  • Snapchat uygulaması ile ekleyebileceğiniz arkadaşlar bu şekilde olup bunun haricinde şuanda arkadaş ekleme işlemi bulunmamaktadır. Size uygun olan seçeneği seçerek Snapchat uygulaması üzerinden arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.
snapchat,arkadaş ekleme,telefon numarası ile arkadaş ekleme,kullanıcı adı ile arkadaş ekleme,arkadaş nasıl eklenir

Sizde yukarıda yer alan adımları gerçekleştirerek Snapchat uygulamasında arkadaş ekleyebilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Snapchat arkadaş ekleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz