Ana Sayfa Nasıl Yapılır Skype web nasıl kullanılır?

Skype web nasıl kullanılır?

0
skype,skype web,web.skype

Bu yazımızda sizlere anlık mesajlaşma uygulaması olan Skype web nasıl kullanılır? detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

Skype web nasıl kullanılır?

Skype, artık Microsoft‘un bir parçası haline geldi. Skype, dünyanın neresinde olursanız olun sevdiklerinizle ücretsiz bir şekilde sohbet etmenizi, görüntülü ve sesli çağrı gerçekleştirmenizi sağlayan bir yazılımdır. Sadece sevdiklerinizle değil, iş arkadaşlarınızla Grup çağrısı özelliği sayesinde toplantı gerçekleştirmenizi de sağlayan uygulamayı Android, IOS, Windows ve Mac işletim sistemlerine sahip cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Skype uygulamasını cihazınıza indirmeden web üzerinden de kullanabilirsiniz.

Skype uygulamasının bulunmadığı veya yüklemek istemediğiniz bir cihaz üzerinden web.skype.com adresine girerek Skype kullanıcı adı ve parola bilgileriniz ile hesabınıza giriş gerçekleştirebilir aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Skype Web uygulamasına nereden, nasıl giriş yapıldığını ve nasıl kullanıldığını bilmeyen kullanıcılarımız için detaylı ve resimli bir şekilde anlatmaya çalışacağım. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan Skype Web uygulamasına nereden ve nasıl giriş yapılır? birlikte bakalım.

Peki Skype Web nedir? Skype Web nasıl kullanılır? Skype Web’e nasıl girilir? Skype Web giriş adresi nedir? Tüm bu sorularınızın yanıtlarını detaylı ve resimli bir şekilde anlatmış olduğum yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Skype Web nedir?

  • İlk olarak bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan bir internet tarayıcısı açarak web.skype.com adresine giriş gerçekleştirelim.
  • Karşınıza Microsoft Oturum aç sayfası açılacaktır.
  • E-posta, telefon veya Skype yazan alana skype kullanıcı adı bilgisini girelim.
  • Kullanıcı adını yazdıktan sonra İleri butonuna basalım.
skype,skype web,web.skype
  • Karşınıza Parola girin sayfası açılacaktır.
  • Parola bölümüne Skype hesabınıza ait parolanızı yazalım.
  • Parolanızı doğru bir şekilde yazdıktan sonra Oturum Aç butonuna basalım.
skype,skype web,web.skype

Skype Web’e nasıl giriş yapılır?

  • Karşınıza Skype Web üzerinden hesabınız açılacaktır.
  • Artık tüm arkadaşlarınızla anlık olarak mesajlaşma ve görüntülü görüşme gerçekleştirebilirsiniz.
skype,skype web,web.skype

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Skype hesabınıza Skype web üzerinden kolayca girebilir, arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Skype web nasıl kullanılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz