Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram Instagram ‘da Beğeniler Nasıl Gizlenir?

Instagram ‘da Beğeniler Nasıl Gizlenir?

0
Instagram'da Birinin Engellemesi Nasıl Kaldırılır?
Instagram'da Birinin Engellemesi Nasıl Kaldırılır?

Instagram hesabınızdaki beğenileri gizlemek istediğinizde bu işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Öncelikle Instagram hesabınıza giriş yapıp oturum açmanız gerekiyor. Daha sonrasında ayarlar bölümüne gelip gizlilik sekmesine tıklanmanız gerekiyor. Gizlilik bölümüne tıkladığınızda karşınızda yorumlar gönderiler gibi seçenekler çıkacaktır. Bu seçeneklerden gönderiler butonuna basmanız gerekiyor. Burada ilk olarak karşınıza beğenmeler ve görüntüleneler seçeneği çıkacaktır. Buradaki beğenmeleri gizle butonuna bastığınızda beğenilerinizi gizleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda Instagram ‘da başkalarının beğenilerini de görmeniz bu özellikle engellenir.

Instagram ‘da beğeni sayınızı arttırmanın yanı sıra takipçi sayınızı arttırmakta oldukça önemlidir. Bu nedenle takipçi sayınızı arttırmak için takipçi hilesi seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bu seçenekleri Popigram sitesinde detaylı bir şekilde inceleyebiliyorsunuz. İncelediğiniz paketleri de güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Instagram Beğeniler Görünür Mü?

En İyi Instagram Altyazıları

Instagram’ da başkalarının beğenisini görmek ya da başkalarının sizi beğenisini görmesi için beğenileri gizli özelliğinin aktif olmaması gerekiyor. Bu özelliği aktif ettiğinizde hem siz başkalarının beyni sayısını göremezsiniz hem de başkaları sizin beğeni sayınızı göremez. Bu nedenle bu özelliğin aktif olup olmadığını incelemek son derece önemlidir. Aynı zamanda gönderilerin hemen yanında bulunan üç noktaya bastığınızda da o gönderiye özel olarak beğenilerinizi tıklayabiliyorsunuz. Bu gibi hizmetlerden faydalanabilmeniz için Instagram uygulamanızın ve hesabınızın güncel olması dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur.

Instagram hesabınızdaki takipçi sayınızı arttırmak için Instagram takipçi hilesi paket seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bu paketleri Popigram setine giriş yaptığınızda detaylı bir şekilde inceleyebiliyorsunuz.

Instagram ‘da Beğeni Nasıl Kaldırılır?

Instagram ‘da başkalarının sizin gönderinizdeki beğeni sayılarını görmesini istemiyor iseniz bu hesabı kapatabilirsiniz. Aynı zamanda başkalarına vermiş olduğunuz beğeniyi de beğeni butonunun üstüne tekrar bastığınızda kaldırabiliyorsunuz. Beğenileri gizlemek için yapmanız gerekenler de oldukça basittir. Öncelikle beğenisini gizlemek istediğiniz gönderiye gelmeniz gerekiyor. Burada bulunan üç butona bastığınızda beğenileri gizle butonu karşınıza çıkacaktır. Bu seçeneğe tıklayarak takipçilerinizin bu gönderideki beğenileri görmesini engelleyebilirsiniz.

Instagram hesabı için birçok paket seçeneğini kullanıcılara uygun fiyatlarıyla sunan PopiGram.com sitesi güvenilir bir şekilde hizmetine devam ediyor. Bu hizmetten faydalanmak site ile mümkündür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz