Ana Sayfa Mobil Android Huawei telefonlarda ikiz uygulama özelliği

Huawei telefonlarda ikiz uygulama özelliği

0
huawei,whatsapp,ikiz uygulama,nedir

Bu yazımızda sizlere Huawei telefonlarda ikiz uygulama özelliği nedir ve nasıl kullanılır resimli bir şekilde anlatacağım.

Huawei telefonlarda ikiz uygulama özelliği

Huawei‘nin EMUI kullanıcı arayüzünde bulunan ikiz uygulama özelliği ile hiçbir ek yazılıma ihtiyaç duymadan telefonunuzda bulunan uygulamaları iki farklı hesap ile kullanabilirsiniz. Özellikle çift hat kullanan kullanıcıların ihtiyaç duyduğu bir özellik olan ikiz uygulama özelliğini Facebook, Facebook Messenger, WhatsApp, Snapchat, WeChat, Line ve QQ uygulamaları için kullanabilirsiniz.

Çift hat sahipleri telefonlarında aynı anda iki WhatsApp hesabını kullanmak isteyebilirler. Bununla birlikte birden fazla Facebook, Facebook Messenger, Snapchat hesabınız varsa ikiz uygulama sayesinde hesaplarınızdan çıkış yapmadan iki hesabınızı aynı anda kullanmanıza olanak sağlar. İkiz uygulama özelliği yukarıda belirtmiş olduğum uygulamalardan ihtiyaç duyduğunuz herhangi birini aktif hale getirdiğinizde telefonunuzun ana ekranına ikinci bir kopyasını oluşturur. Birbirinden bağımsız olan bu iki uygulama farklı hesaplar ile aynı anda oturum açmanızı sağlar. Hızlı ve kolay bir şekilde ikiz uygulama nasıl oluşturulur hep birlikte bakalım.

Peki Huawei telefonlarda ikiz uygulama özelliği nedir? Huawei telefonlarda iki WhatsApp nasıl kullanılır? Huawei telefonlarda ikiz uygulama özelliği nasıl etkinleştirilir? Tüm bu sorularınızın yanıtlarını detaylı ve resimli bir şekilde anlatmış olduğum yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Huawei telefonlarda ikiz uygulama nedir?

  • İlk olarak telefonun ana ekranında yer alan Ayarlar simgesine dokunalım.
  • Karşınıza gelen Ayarlar ekranı içerisinde Uygulamalar ve bildirimler başlığına girelim.
  • Uygulamalar ve bildirimler ekranında İkiz uygulama başlığını göreceksiniz.
  • İkiz uygulama bölümüne girdiğinizde ikiz uygulama özelliğini destekleyen uygulamaları görebilirsiniz.
huawei,whatsapp,ikiz uygulama,nedir

Huawei telefonlarda iki WhatsApp nasıl kullanılır?

  • WhatsApp uygulamasının karşısında yer alan anahtarı açık hale getirelim.
  • Ana ekrana döndüğümüzde WhatsApp uygulamasının bir kopyasını görebilirsiniz.
  • Şimdi ikinci WhatsApp uygulamasına giriş gerçekleştirerek ikinci bir telefon numarası ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
huawei,whatsapp,ikiz uygulama,nedir

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Huawei telefonlarda yer alan ikiz uygulama özelliğini kullanabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Huawei telefonlarda ikiz uygulama özelliği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz