Ana Sayfa Nasıl Yapılır Happn hesap dondurma

Happn hesap dondurma

0
happn,hesap dondurma,hesabı askıya alma,görünmez olma

Bu yazımızda sizlere Tinder benzeri bir arkadaşlık uygulaması olan Happn hesap dondurma işleminin nasıl yapıldığını anlatacağım.

Happn hesap dondurma

Yeni arkadaş edinme, Sohbet ve Flört uygulamaları hiç şüphesiz son zamanların en çok indirilen ve en çok kullanılan uygulamalarıdır. Dünyanın her yerinden milyonlarca kullanıcıya sahip olan uygulamalar ile bir çok yeni arkadaş edinebilirsiniz. Happn uygulamasını da bu uygulamalara örnek olarak gösterebiliriz. Tinder uygulaması ile oldukça benzer bir uygulama olan Happn uygulamasını indirmek ve yeni bir hesap oluşturmak oldukça basittir. Ayrıca ücretsiz bir uygulama olması kullanıcılar tarafından tercih edilmesine etken oldu.

Happn hesabını geçici olarak dondurmak, askıya almak belirli veya belirsiz bir süre uzak kalmak isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Yine de konu hakkında bilgi sahibi olmayan okurlarımız için Happn hesabı nasıl dondurulur detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

Happn hesabı nasıl askıya alınır

  • Cihazınızdan Happn uygulamasını açalım.
  • Sağ alt köşede yer alan Profil simgesine dokunalım.
  • Açılan Profil ekranı içerisinde Ayarlar başlığını bularak giriş gerçekleştirelim.
  • Ayarlar sayfasının en altında bulunan kırmızı renkli Hesabımı askıya al yazısının üzerine dokunalım.
happn,hesap dondurma,hesabı askıya alma,görünmez olma

Happn’de görünmez olma nasıl yapılır

  • Karşınıza Hesabımı askıya al başlığı altında Hesabını askıya aldığında uygulamadan kaybolursun. Beğendiğin ve Crush yaptığın kişiler artık seni göremez. Sohbetler gizlenir ve artık uygulamada görünmezsin. şeklinde bir bilgilendirme penceresi açılacaktır.
  • Hesabımı askıya al yazısının üzerine dokunalım.
  • Karşınıza açılacak olan Hesabı askıya almak istediğine emin misin? ekranında bulunan seçeneklerden size en uygun olanı seçelim.
  • Hesabı dondurmak istemenizin sebebini seçtikten sonra alt kısımda aktif hale gelecek olan Evet, bitti! butonuna dokunalım.
  • Karşınıza Hesabınız askıya alındı başlığı altında Hesabın askıya alındı. Profilin, gönderdiğin Merhabalar, Crush’lar ve sohbetler de dahil, hiçbir verini diğer kullanıcılar göremeyecek, bundan böyle uygulamada görünmeyeceksin. Yeniden bağlanırsan hesabını olduğu gibi bulacaksın. Hesabını askıya aldığında veya sildiğinde happn aboneliğin iptal olmaz. şeklinde bir bilgilendirme ekranı açılacaktır.
  • Hesabınız sadece dondurulduğu için istediğiniz zaman tekrar giriş gerçekleştirebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
happn,hesap dondurma,hesabı askıya alma,görünmez olma

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Happn hesabınızı dondurabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Happn hesap dondurma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz