Ana Sayfa Sosyal Medya Diğer Flickr hesap oluşturma

Flickr hesap oluşturma

0
flickr nedir,flickr nasıl kullanılır,flickr hesap açma,flickr hesap oluşturma resimli anlatım

Flickr, 2004 yılında Ludicorp tarafından oluşturulan ve 2005 tarihinde Yahoo tarafından satın alınan bir resim barındırma ve video hosting web sitesi ve web hizmetleri paketidir. Bu makalemizde sizin için Flickr hesap oluşturma işleminin nasıl yapılacağını resimli bir şekilde anlatacağım.

Flickr hesap oluşturma

Flickr, yazımızın başında da belirttiğim gibi bir çok birçok internet kullanıcısının fotoğraflarını ve videolarını barındırabileceği bir web sitesi olmakla birlikte kullanıcıların tercih etmesinin en büyük sebeplerinden biri ücretsiz olmasıdır. Flickr, Ludicorp tarafından 2004 yılında oluşturulduktan sonra 2005 yılı itibari ile Yahoo şirketine devredilmiştir. Bugün hala Yahoo şirketi tarafından geliştirilmekte olan site 90 milyonun üzerinde üyeye sahiptir. Günlük olarak 3.5 milyon internet kullanıcısı tarafından ziyaret edilmektedir. Ayrıca IOS, Android ve Windows Phone cihazlarda uygulama olarak cihazınıza indirmeniz mümkündür.

Şimdi yeni bir hesap oluşturabilmek için telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan herhangi bir arama motoru açarak flickr yazalım. Sonuçlar içerisinde ilk sırada yer alan flickr ana sayfasına giriş gerçekleştirelim. Buraya Tıklayarak da flickr ana sayfasına giriş gerçekleştirebilirsiniz. Karşınıza açılacak olan sayfanın sağ üst köşesinde iki buton göreceksiniz. Yeni bir üyelik gerçekleştirmek istediğimiz için Sing Up butonuna basarak hesap oluşturma sayfasına giriş gerçekleştirelim.

Flickr hesap oluşturma resimli anlatım

flickr nedir,flickr nasıl kullanılır,flickr hesap açma,flickr hesap oluşturma resimli anlatım

Flickr nasıl kullanılır

Karşınıza Filckr yeni hesap oluşturma formu gelecektir. Açılan bu formu nasıl dolduracağınızı ve yapmanız gereken işlemleri adım adım resimli bir şekilde anlatacağım.

  • Ad bölümüne kimliğinizde yazdığı gibi adınızı yazalım.
  • Soyad bölümüne de kimliğinizde yazdığı gibi soyadınızı yazalım.
  • Geçerli e-posta adresiniz bölümüne aktif olarak kullanmakta olduğunuz bir e-posta adresi yazalım veya altında yer alan Yeni bir Yahoo e-posta adresi oluşturmak istiyorum bölümünden yeni bir yahoo hesabı oluşturabilirsiniz.
  • Parola bölümüne güvenli bir şifre oluşturalım.
  • Doğduğu Ay, Gün ve Yıl bölümlerine doğum tarihinizi doğru bir şekilde girelim.
  • Cinsiyet bölümünü isteğe bağlı olarak size uygun olan cinsiyeti yazabilirsiniz.

Yukarıda yer alan bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra Devam butonuna basarak hesabınızı oluşturalım.

flickr nedir,flickr nasıl kullanılır,flickr hesap açma,flickr hesap oluşturma resimli anlatım

Flickr hesabınızı oluşturduktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

Flickr hesap oluşturma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz