Ana Sayfa Sosyal Medya Facebook Facebook hesabım kapatıldı

Facebook hesabım kapatıldı

0
facebook,kimlik ibrazı,hesabım kapatıldı,kapatılan hesabı geri alma

Bu yazımızda sizlere Facebook hesabım kapatıldı nasıl geri alabilirim? sorusunun cevabını detaylı bir şekilde anlatacağım.

Facebook hesabım kapatıldı

Facebook hesabının kapatılması sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Hesabın kapatılmasının bir çok nedeni olabilir. Bu nedenleri sıralayacak olursak en önemli sebeplerden biri Facebook hesabında kayıtlı olan bir bilgiyi farklı bir hesap için de kullanmaktır. Yani telefon numaranız 2. bir Facebook hesabına daha eklemeniz halinde her iki hesap içinde kapatma tehlikesi olabilir. İkinci bir sebep ise aynı gün içerisinde hesabınızın 30’dan fazla şikayet edilmesi olabilir. Çok fazla arkadaşlık isteği göndermeniz veya çok fazla yorum yapmanız da buna sebep olabilir.

Peki Kapatılan Facebook hesabı nasıl açılır? Facebook hesabım kapatıldı ne yapabilirim? Kapatılan Facebook hesabı nasıl geri alınır? Facebook kimlik ibrazı nasıl yapılır? Tüm bu sorularınızın yanıtlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kapatılan Facebook hesabı nasıl geri alınır?

İlk olarak Buraya Tıklayarak Facebook Kişisel Hesabım Kapatıldı sayfasına girelim. Giriş e-posta adresi veya cep telefonu numarası bölümüne hesabınıza giriş için kullanmış olduğunuz telefon numaranızı veya mail adresinizi yazalım. Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız bölümüne ise hesabınızda yazılı olduğu gibi adınızı ve soyadınızı yazınız. Kimliğiniz bölümünde ise Pasaportunuz, Ehliyetiniz veya Nüfus cüzdanınızın gereksiz bölümlerini kağıt parçasıyla veya elinizle kapatarak fotoğrafını çektikten sonra bilgisayarınıza aktararak Dosya Seç butonuna basarak çekmiş olduğunuz fotoğrafı yükleyelim. Ek bilgiler bölümüne eklemek istediğiniz bir bilgi var ise yazabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra Gönder butonuna basarak işlemi tamamlayalım.

facebook,kimlik ibrazı,hesabım kapatıldı,kapatılan hesabı geri alma

Facebook kimlik ibrazı

Pasaport, Nüfus Cüzdanı veya Ehliyetinizin resmini gönderdikten sonra karşınıza Form başarıyla gönderildi başlığı altında Facebook ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Kısa süre içinde e-postayla bir yanıt gönderilecektir. bilgilendirmesi gelecektir. Tamam butonuna basarak ilgili ekrandan çıkabilirsiniz.

Facebook kimlik ibrazı işlemini gerçekleştirdikten sonra E-posta adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçilecektir. Hesabınızda yer alan bilgiler ile göndermiş olduğunuz kimlik bilgilerinin uyuşması halinde hesabınız tekrar açılacaktır. Bu süre zarfında hesabınız ile ilgili başka bir işlem gerçekleştirmeden beklemeniz gerekecektir. Olumlu veya olumsuz mutlaka bir dönüş sağlanacaktır. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Facebook hesabım kapatıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz