Ana Sayfa Sosyal Medya WhatsApp WhatsApp’ta gönderilen mesajı geri alma

WhatsApp’ta gönderilen mesajı geri alma

0
whatsapp,gönderilen mesajı geri alma,geri alma,iptal etme,silme

Bu yazımızda sizlere WhatsApp’ta gönderilen mesajı geri alma işlemi nasıl yapılır detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

WhatsApp’ta gönderilen mesajı geri alma

Dünya genelinde anlık mesajlaşma platformları arasında en yüksek kullanım oranına sahip olan WhatsApp uygulaması App Store ve Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilir yine ücretsiz olarak kaydolabilirsiniz. WhatsApp uygulamasına son zamanlarda gelen özelliklerinden biri de herhangi birine veya gruba gönderilen mesajı geri alma (silme) özelliğidir. Bu özellik sayesinde yanlışlıkla göndermiş olduğunuz bir mesajı kimse görmeden silebilirsiniz. Yine de bu işlemi gerçekleştirirken acele etmenizde fayda var. Çünkü silmek istediğiniz mesajı karşı taraf okuduktan sonra silseniz bile işe yaramayacaktır 🙂

Peki WhatsApp’ta yanlış gönderilen bir mesaj nasıl silinir? WhatsApp’ta gönderilen bir mesaj nasıl geri alınır? WhatsApp’ta gönderilen bir mesaj herkesten nasıl silinir? WhatsApp’ta yanlış gönderilen bir ileti nasıl geri alınır? WhatsApp’ta yanlış gönderilen bir mesaj herkesten nasıl silinir? Tüm bu sorularınızın yanıtlarını resimli ve detaylı bir şekilde anlatmış olduğum yazımızın devamında bulabilirsiniz.

WhatsApp’ta gönderilen bir mesaj nasıl silinir?

  • Herhangi bir kullanıcıya veya grup sayfasında yanlış göndermiş olduğunuz mesajı silebilmek için göndermiş olduğunuz mesajın üzerine uzunca basılı tutalım.
  • Silmek istediğiniz mesaj/mesajlar seçili duruma geldiğinde üst kısımda yer alan çöp kutusu simgesine dokunalım.
whatsapp,gönderilen mesajı geri alma,geri alma,iptal etme,silme

WhatsApp’ta gönderilen bir mesajı herkesten silme

  • Açılan Mesajı Sil? penceresinde Benden Sil, İptal ve Herkesten Sil seçenekleri bulunmaktadır.
  • Benden Sil seçeneğini kullandığınızda mesaj sadece sizden silinir ve karşı taraf görebilir.
  • İptal seçeneğini kullanarak işlemi iptal ederek ilgili pencereyi kapatabilirsiniz.
  • Herkesten Sil seçeneğini kullandığınızda ise göndermiş olduğunuz mesaj herkesten silinir ve kimse göremez.
  • Silinen mesajın yerinde sizde Bu mesajı sildiniz, Karşı tarafta ise Bu mesaj silindi şeklinde bir bilgilendirme yer alacaktır.
whatsapp,gönderilen mesajı geri alma,geri alma,iptal etme,silme

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak WhatsApp’ta yanlış göndermiş olduğunuz bir mesajı karşı taraf okumadan silebilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

WhatsApp’ta gönderilen mesajı geri alma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz