Ana Sayfa Sosyal Medya Tik Tok Tik Tok’ta videoları favorilere ekleme

Tik Tok’ta videoları favorilere ekleme

0
tik tok,favorilere ekleme,favorilere eklenenleri görme,favorilerden çıkartma,favoriler nerede

Bu yazımızda sizlere Tik Tok’ta videoları favorilere ekleme ve favoriye eklenmiş videoların nereden görüntülenebileceğini anlatacağım.

Tik Tok’ta videoları favorilere ekleme

Tik Tok uygulaması sadece Türkiye’de değil dünya genelinde hızlı bir ivme yakalayarak çok kısa bir süre içerisinde en çok indirilen uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkmakta. Bir çok özelliği ile diğer sosyal ağlardan farklı olan Tik Tok uygulaması eğlenceli videoları ve komik efektleri ile kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Herhangi bir üyelik gerçekleştirmeden videoları izleyebildiğiniz gibi Beğeni, Yorum ve Favori gibi özelliklerini kullanabilmek için ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz.

Tik Tok uygulamasında beğendiğiniz videoları tekrar bulmanız biraz zor olabilir. Bunun için beğendiğiniz ve daha sonra tekrar izleyebilmek istediğiniz videoları favorilere ekleyebilir ve rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Yeni bir uygulama olması nedeni ile bir çok kullanıcı bir videoyu nasıl favorilere ekleyeceğini yada favoriye eklenen bir videoya tekrar nasıl ulaşacağını bilmiyor. Bu nedenle bu yazımızda sizlere Tik Tok’ta favorilere ekleme, Favorilerden çıkartma ve Favorilere eklenenleri görme işlemlerinin nasıl gerçekleştirildiğini aşağıdaki adımlarda detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağım.

Tik Tok’ta favorilere ekleme

  • Beğendiğiniz ve Favorilere eklemek istediğiniz videoyu izlerken sağ tarafta bulunan simgeler içerisinde Paylaş simgesine tıklayalım.
  • Açılan ile Paylaş sayfası içerisinde alt kısımda bulunan Favorilere Ekle butonuna basarak istediğiniz bütün videoları favorilerinize ekleyebilirsiniz.
tik tok,favorilere ekleme,favorilere eklenenleri görme,favorilerden çıkartma,favoriler nerede

Tik Tok’ta favorilere eklenenleri görme

  • Favorilere eklenen videoları görebilmek için ise sağ alt köşede yer alan Profil simgesine dokunalım.
  • Açılan Profil sayfası içerisinde Profili Düzenle butonunun sağ tarafında bulunan Favori simgesine dokunalım.
  • Açılan Favorilerim sayfası içerisinde Video, Etiketler, Sesler ve Efektler şeklinde dört adet başlık bulunmaktadır.
  • Bütün favorilere eklemiş olduğunuz video, etiket, ses ve efektleri görebilir ve düzenleyebilirsiniz.
tik tok,favorilere ekleme,favorilere eklenenleri görme,favorilerden çıkartma,favoriler nerede

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Tik Tok hesabınızda beğendiğiniz videoları Favorilerinize ekleyebilir daha sonra profil sayfanızda görebilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak paylaşmayı ve bize destek olmayı unutmayın.

Tik Tok’ta videoları favorilere ekleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz