Ana Sayfa Haberler Mobil Platformlar İçin “The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth” Oyunu...

Mobil Platformlar İçin “The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth” Oyunu Geliyor!

0
The Lord of the Rings

Electronic Arts, Yüzüklerin Efendisi konulu yeni bir mobil oyun üstünde çalıştığını duyurdu. “The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth” olarak isimlendirilecek oyunla alakalı bilinenler şu an için kısıtlıdır. Video oyun dünyasının mühim isimlerinden Electronic Arts, bugün dikkat çeken bir izahat yaptı. Şirket tarafınca meydana getirilen açıklamalarda Middle-earth Enterprises isminde şirketle anlaşma yapıldığı ve bu anlaşmanın kararı olarak da yeni bir mobil oyunun piyasaya sürüleceği açıklandı. Middle-earth Enterprises, Yüzüklerin Efendisi efsanesinin gösterim haklarını elinde tutuyor ve haliyle piyasaya sürülecek mobil oyun da Yüzüklerin Efendisi konulu olacaktır.

Mobil Oyunun Özellikleri

“The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth” olarak isimlendirilecek mobil oyun RPG türünde olacaktır. Electronic Arts, oyunun sıra tabanlı dövüş ve öykü anlatımına haiz olacağını anlatmaktadır. Yapılan açıklamalara gore The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth`te hem Yüzüklerin Efendisi bununla beraber Hobbit’ten karakterler göreceğiz. Oyunun çevrimiçi yapıda olacağı ve oyun içi satın alımlar sunmuş olacağı açıklandı.

Electronic Arts oyunun içeriğine yönelik açıklamalarda bulunmamış olsa da bir takım teknik detaylar verdi. Yapılan açıklamaya gore The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth, sinematik animasyonlarla karşımıza çıkacaktır. Ayrıca şirket, oyunun yüksek kalitede grafikler sunacağını belirtmektedir. Bu arada; yaklaşmakta olan mobil oyunun parasız olacağını da belirtelim. The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth’le alakalı bildiklerimiz şu an için bunlardır.

The Lord of the Rings

Oyunun fragmanı yayınlanamadı. Ancak birkaç gün içinde bu durum değişebilir. Eğer The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth’le alakalı yeni bir büyüme yaşanırsa, sizlere malumat vermeye devam edeceğiz. Yeni nesil mobil rol yapma oyunları mevzusunda Saul Zaentz Şirketi ve Middle-earth Enterprises ile konsorsiyum kurmaktan inanılmaz coşku duyuyoruz, ”diyor, Electronic Arts’tan görevli Mobil RPG Başkan Yardımcısı Malachi Boyle’dir. Animasyonlar ve stilize sanatın birleşimi, aktörleri en sevdikleri kişiliklerle karşı karşıya gelecekleri Orta Dünya fantezisine sürüklemektedir.”

Mobil Oyunun İçeriği

Orta Dünya İşletmeleri Marka ve Lisans Sorumlusu Fredrica Drotos, ”EA ile bir kere daha çalışmaktan coşku duyuyoruz, bu kere J.R.R. Tolkien’in yazınsal eserlerinde anlatıldığı benzer biçimde yalnızca Orta Dünya’dan esin alan bir mobil oyunu fanatiklerine ulaştırmak için” dedi. “Bilginin bilgisi ve sevgisi her yerde aşikar olan kabiliyetli Capital Games kadrosu ile çalışmak bir onurdur.” Yüzüklerin Efendisi: Orta Dünya’nın Kahramanları, sürükleyici öykü anlatımı, sıra tabanlı dövüş, derin toplama sistemleri ve Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit’in geniş evreninden geniş bir karakter ekibine haiz olacak gözükmektedir.

Oyuncular Tolkien dünyasından ikonik hikâyelerle savaşır ve Orta Dünya’nın büyük kötülüklerine karşı savaşmaktadırlar. Electronic Arts, Yüzüklerin Efendisi kitaplarına ve filmlerine dayanan PC ve konsol başlıkları sunan Tolkien evreni ile meşhur bir ilişkiye sahiptir. Mobil RPG tarzı, Orta Sermaye Oyunları – Yüzüklerin Efendisi: Kahraman uzman deneyimli bir takım tarafınca faal geliştirme-dünya öykü Yüzüklerin ve Hobbit yazınsal eserler Efendisi, mekânlar, karakterler ve irfan esinlenerek EA tarafınca geliştirilen ilk mobil oyun temsil etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz