Ana Sayfa Sosyal Medya Facebook Facebook 60 Gün Beklemeden İsim Değiştirme

Facebook 60 Gün Beklemeden İsim Değiştirme

0
facebook,isim değiştirme,isim değiştirme engelini kaldırma,isim değiştirme 60 gün sınırı kaldırma

Hesabınızda birden fazla isim değişikliği yapılması halinde tekrar isim değişikliği gerçekleştirmek istediğiniz taktirde 60 gün beklemeniz gerekir. Bu süreyi beklemeden isim değiştirebilmek için Facebook 60 Gün Beklemeden İsim Değiştirme makalemizin devamını okuyarak resimli anlatımına ulaşabilirsiniz.

Facebook 60 Gün Beklemeden İsim Değiştirme

Genellikle hesabınızın çalınması ve geri almanız sonrasında yaşanan sorunlardan biri olan isim değiştirme sorununu nasıl çözeceğiniz ile ilgili detaylı olarak bilgi vermeye çalışacağım. Çalınan bir hesapta sürekli isim değişikliği sağlandığı için geri aldığınızda tekrar isim değişikliği yapmak istediğiniz zaman facebook bu işlemi spam olarak algılayarak güvenlik nedeni ile bu işlemi ancak 60 gün sonra gerçekleştirebileceğinize ilişkin bir bilgi vermektedir. Peki bu 60 günlük süreyi beklemeden isim değişikliği gerçekleştiremezmiyiz. Aşağıdaki adımları takip ederek bu süreyi beklemeden isim değişikliği sağlayabilirsiniz.

İsim Değiştirme 60 Gün Sınırı Kaldırma

İsim değiştirme engelini kaldırabilmek için öncelikle Buraya Tıklayarak Facebook Adınızı Değiştirme sayfasına giriş gerçekleştirelim. Açılan sayfada yapmanız gereken işlemleri aşağıda resimli bir şekilde anlatacağım.

  • Yeni adınız bölümüne kimlikte yazdığı gibi adınızı yazalım.
  • Yeni ikinci adınız bölümüne var ise ikinci adınızı yazalım.
  • Yeni soyadınız bölümüne kimlikte olduğu gibi soyadınızı yazalım.
  • Bu değişikliğin nedeni bölümü için ise seçenekler arasından size en uygun olan seçeneği seçebilirsiniz.
  • Belgeleriniz bölümünde yer alan Dosya Seç butonuna basarak resmi bir kimliğinizin daha önceden fotoğrafının çekilerek bilgisayara yüklenmiş halini seçerek yüklemeniz gerekecektir. Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Pasaport vb. ( Not: Bu işlemi kimlik bilgileriniz ile yani gerçek adınız ve soyadınızı yazmak için kullanabilirsiniz.)

İsim Değiştirme Engellini Kaldırma

Yukarıda yer alan bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra Gönder butonuna basarak isim değişikliği talebini facebook ekibine gönderelim.

facebook,isim değiştirme,isim değiştirme engelini kaldırma,isim değiştirme 60 gün sınırı kaldırma

Facebook isim değişikliği formunu doldurarak facebook yardım merkezine göndermeniz halinde aynı gün içerisinde iletişim e-posta adresinize olumlu veya olumsuz bilgilendirme sağlanacaktır. Kimlik bilgilerinizin uyuşmaması halinde büyük olasılıkla olumsuz olarak dönüş yapılacaktır. Eğer olumlu bir şekilde dönüş gerçekleştirilir ise facebook hesabınıza giriş gerçekleştirdiğinizde isim soyisim bölümünde yeni adınız ve soyadınızın yazdığını görebilirsiniz.

Facebook 60 Gün Beklemeden İsim Değiştirme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz