Ana Sayfa Haberler FIFA Marka Adı Tarih Oluyor, 30 Yıllık Deneyim “EA Sports FC” Yeni...

FIFA Marka Adı Tarih Oluyor, 30 Yıllık Deneyim “EA Sports FC” Yeni Adı olacak!

0
EA Sports  FC

EA Sports Başkan Yardımcısı Cam Weber, resmi EA Games web sitesinde bir makale yayınladı. Yayınlanan yazıda, FIFA anlaşmasının ardından oyun serisinin yeni adı ve ilk detaylar paylaşıldı. Bir önceki haberimizde FIFA ile EA arasındaki anlaşmanın sona erdiğini ve EA Games’in futbol oyunu serisine farklı bir isim altında devam edeceğini duyurmuştuk. O zamandan beri, EA’nın kendine ait yeni futbol oyunları serisini de ele aldık: EA Sports FC. EA Sports Başkan Yardımcısı Cam Weber, EA’nın resmi internet sitesinde yaptığı bir paylaşımda, yeni serinin adını ilk kez resmi olarak doğruladı ve yenilenen seride nelerin değişeceğini açıkladı.

Konuşmada insanların kafasındaki birçok endişe ve soru giderildi. Burada bulabileceğiniz makalede neler açıklandığına bakabilirsiniz. EA Sports FC sadece bir isim değişikliği olabilecektir. Yeni oyunlar eksik olmayacak, aksine içerik artacak. Weber, 150 milyon FIFA oyuncusuna teşekkür ederek ve 30 yıla yayılan seri için minnettar olduğunu söyleyerek yazısına başladı. Ardından EA futbol oyunları için yeni bir dönemin başladığını söyledi.

Temmuz 2023’ten itibaren futbol maçları FIFA değil, EA Sports FC olarak yayınlanacak. Önümüzdeki yıl piyasaya çıkacak olan EA Sports FC oyunu, FIFA’nın Supreme Team, Career Mode, Pro Club ve Volta Soccer modlarının tamamını içerecek. Ayrıca 19.000’den fazla oyuncu, 700’den fazla takım, 100’den fazla stadyum ve 30 lig EA Sports FC’de bulunmaya devam edecek ve daha fazlasının oyun halinde farklı dijital platformlara bağlı versiyonlarla gelmesi muhtemel görünmektedir.

EA Sports  FC

EA Sports  Takımından Platformlarda Geliştirmeler
 

EA’dan Sürpriz: FIFA 22’ye Platformlar Arası Destek Geliyor! (PC Gamers Serial Sad)
2022’de çıkan son oyunun adı yine FIFA olacak ve Weber, bu FIFA’nın şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi FIFA olacağını söylüyor. Bu oyunda birçok mod, yeni özellikler, Dünya Kupası içeriği, takımlar ve turnuvalar olacak. Yani kısaca, değişecek tek şey isim olacak. Herkesin aklındaki en büyük endişe, dilin yok olup olmayacağıydı, bu endişe de giderildi.

Ne hakkında düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın. Tüm dünyadaki futbol taraftarlarına yönelik,  Dünyanın en büyük futbol eğlence platformu olan EA SPORTS, fıfa’yı yaratmadaki yardımları için 150 milyondan fazla taraftardan oluşan bu inanılmaz topluluğa teşekkür ederek başlamak istiyorum.

Yeni Versiyon Modelde Olacak Özellikler

30 yıla yakın tür belirleyici interaktif futbol etkinlikleri oluşturduktan sonra heyecan verici yeni bir döneme başlamak üzereyiz. Gelecek yıl EA SPORTS FC, EA Sports’tan futbolun geleceği olacak ve geleceğe sağlam adımlarla ilerlemeye devam edecektir. Spor genelinde 300’den fazla lisanslı ortağımızla birlikte, dünyadaki tüm futbolseverler adına küresel futbol deneyimini yeni zirvelere taşımaya hazırız.

Oyunlarımızda beğendiğiniz her şey EA Sports fc’nin bir parçası olacak ve aynı harika deneyimler, modlar, ligler, turnuvalar, kulüpler ve sporcular olacaktır. Nihai Takım, Kariyer Modu, Profesyonel Kulüpler ve Volta Futbolu, hepsi orada olacak. On yıllardır yatırım yapmaya devam ettiğimiz 19.000’den fazla oyuncu, 700’den fazla takım, 100’den fazla stadyum ve 30 ligden oluşan eşsiz lisans portföyümüz, özellikle EA Sport fc’de hala var olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz